Mobil

WhatsApp devrimsel bir yenilikle geliyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını oldukça memnun edecek bir yeniliği sunmak için hazırlanıyor.

Kullanıcılar tarafından tarayıcılar üzerinden de kullanılabilen WhatsApp kullanıcılarını daha fazla memnun edecek yeni bir gelişme üzerinde çalışıyor.

Whatsapp kullanıcılarının karşısına bir yenilikle çıkmaya hazırlanıyor

2015 yılından bu yana tarayıcılar üzerinden kullanılabilen ve bu durumdan dolayı kullanıcılarını oldukça memnun eden WhatsApp, kullanıcılara sunacağı bir yenilikle popülerliğini korumayı hedefliyor.

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp, tarayıcılar üzerinden kullanıcıların telefonlarına bağlı olarak WhatsApp Web olarak hizmet sunuyor. WhatsApp kullanıcılarına sunduğu bu hizmeti geliştirerek telefonlara bağlı olma durumunu ortadan kaldırmak istiyor. Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre şirket Universal Windows Platform (UWP) uygulaması geliştirmek için çalışmalar yürütüyor. Eğer bu durum gerçekleştirilebilirse kullanıcılar telefonlarına bağlı kalmaksızın Windows uygulaması ile iletişimlerini sürdürebilecekler.

Whatsapp kullanıcılarının uzun bir süredir talep ettikleri bu gelişme hayata geçirilirse kullanıcılar telefonlarını sürekli açık tutmak zorunda kalmayacaklar. Bu durum özellikle WhatsApp Web kullanıcılarını bir hayli sevindirecek gibi görünüyor. 

WhatsApp devrimsel bir yenilikle geliyor!

Her geçen gün uygulama geliştiriciler tarafından birçok alternatif mesajlaşma uygulaması geliştirilse de, Whatsapp popülerliğini kaybetmeden yoluna devam etmeyi başarıyor. Bu durum temel olarak şirketin kullanıcılardan gelen geri dönüşlerine olabildiğince hızlı güncellemeler ile cevap verebilmesi ile bağdaştırılıyor. Şirketin kullanıcıların isteklerine cevap verebilmesi onun vazgeçilmez bir uygulama olarak zirvede kalmasını sağlıyor.

Yorumlar
Uğur Y.
Bu çok iyi olur ya. Her gün sık kullanıyorum ve şarjın olmadığı günlerde de kullanılması iyi olacak. Haber için teşekkürler
Cevapla
doğa"
whatsapp sonunda bizi dinliyor
Cevapla
yakup
whatsupp yeniliklere açık olması çok güzel lakin kullanıcılar bu yeniliği beğenirmi kolaylıkmı olur ilerde göreceğiz
Cevapla
Ümit
skype zaten anlatıldığı gibi, birbirinden bağımsız şekilde kullanabiliyorsunuz...
Cevapla
* Ccc G@kko Ccc *
Vatsapı sevmim bipi daha başarılı bulim
Cevapla
husamettin
Valla mi laa....
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.