Mobil

WhatsApp devrimsel bir yenilikle geliyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını oldukça memnun edecek bir yeniliği sunmak için hazırlanıyor.


Kullanıcılar tarafından tarayıcılar üzerinden de kullanılabilen WhatsApp kullanıcılarını daha fazla memnun edecek yeni bir gelişme üzerinde çalışıyor.

Whatsapp kullanıcılarının karşısına bir yenilikle çıkmaya hazırlanıyor

2015 yılından bu yana tarayıcılar üzerinden kullanılabilen ve bu durumdan dolayı kullanıcılarını oldukça memnun eden WhatsApp, kullanıcılara sunacağı bir yenilikle popülerliğini korumayı hedefliyor.

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp, tarayıcılar üzerinden kullanıcıların telefonlarına bağlı olarak WhatsApp Web olarak hizmet sunuyor. WhatsApp kullanıcılarına sunduğu bu hizmeti geliştirerek telefonlara bağlı olma durumunu ortadan kaldırmak istiyor. Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre şirket Universal Windows Platform (UWP) uygulaması geliştirmek için çalışmalar yürütüyor. Eğer bu durum gerçekleştirilebilirse kullanıcılar telefonlarına bağlı kalmaksızın Windows uygulaması ile iletişimlerini sürdürebilecekler.

Whatsapp kullanıcılarının uzun bir süredir talep ettikleri bu gelişme hayata geçirilirse kullanıcılar telefonlarını sürekli açık tutmak zorunda kalmayacaklar. Bu durum özellikle WhatsApp Web kullanıcılarını bir hayli sevindirecek gibi görünüyor. 

WhatsApp devrimsel bir yenilikle geliyor!

Her geçen gün uygulama geliştiriciler tarafından birçok alternatif mesajlaşma uygulaması geliştirilse de, Whatsapp popülerliğini kaybetmeden yoluna devam etmeyi başarıyor. Bu durum temel olarak şirketin kullanıcılardan gelen geri dönüşlerine olabildiğince hızlı güncellemeler ile cevap verebilmesi ile bağdaştırılıyor. Şirketin kullanıcıların isteklerine cevap verebilmesi onun vazgeçilmez bir uygulama olarak zirvede kalmasını sağlıyor.

Yorumlar
teknoloji okuyorum
sitenizi gündemde tutmak için mi zaten olan bilinen şeyleri haber diye yapıyorsunuz,,, zaten bizler teknoloji okuyoruz ama bundan sonra belliki sizden okumayacaz,,, yazık size ucuz numaralar bunlar
Cevapla
emre
zaten var bu uygulama ne yeniliği
Cevapla
CEVAP
WhatsApp WEB UYGULAMASINI TAM OLARAK BİLDİĞİNDEN EMİNMİSİN
NoLoveLust
threema en iyisidir signal idare eder gerisi tırt
Cevapla
SaintPsycho
Bluestacks diye bi şey var
Cevapla
akalissos
Telegramin zaten yillar önce yaptığı şeyleri whatsapp millete yenilik diye iteliyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.