Mobil

Windows Phone 8 bildirim ekranına kavuşuyor

Microsoft önümüzdeki haftalarda Windows Phone için kapsamlı bir güncelleme yayımlayacak.

Windows Phone 8 bildirim ekranına kavuşuyor

Microsoft, Windows Phone 8 için kısa süre önce GDR2 güncellemesini yayımlamış ve özellikle Nokia, söz konusu güncelleme üzerine Amber adlı güncelleme paketini inşa ederek birçok Lumia modeline ulaştırmıştı. Windows Phone cephesinde asıl beklenen güncelleme GDR3 olacak ve güncelleme kapsamında işletim sisteminde radikal değişimler ön görülüyor.

Bunlar arasında Full HD ekran çözünürlüğü ve dört çekirdek işlemci desteği uzun bir süredir dillendirilirken, Windows Phone Hindistan Ar-Ge biriminden sızdırılan yeni bilgi ve görseller bazı önemli yeniliklerin daha güncelleme paketinde yer alacağını gösteriyor.

1377255447_wp8-vs-blue.jpg

Bunlar arasında en dikkat çekeni kuşkusuz bildirim ekranı olacak. Android işletim sisteminde önemli bir işlev sunan ve son olarak iOS 7’de de fonksiyonu genişletilen bildirim ekranı, önümüzdeki haftalarda Windows Phone cihazlarda da yer alacak. Bunun yanı sıra arayüzde de önemli değişimler beklenirken, bunlardan biri artık ana ekranda dört kısa yol yan yana sıralanabilecek. Nokiapoweruser sitesinin saydığı son yenilik ise Appetite adında ve henüz bu yeniliğin ne olduğuna dair detaylar bilinmiyor.

Yorumlar
Misafir
Herkezin herkes olarak yazıldığının farkına var ve sonra millete akıl ver dostum :/
Cevapla
Misafir
Herkez İşletim sistemi yazarı olmuş la burda? Koçlar kaçınız Maussuz Pc kullandınız? Kaçınız sadece Klavyedeki tuşlarla ve komutlarla birşeyler yaptınız? Kaçınız Power'e basıp pc açılmasını beklemeden sadece ms konutları ile ana ekrana kadar geldiniz? Kaçınız Bios güncellediniz diskler ile? kaçınız kimseden yardım almadan birşeyler yaptınız? kaçınız Java , Php , asp , Perl , Unix tabanlı sistemlerde kodlama yazdınız? kaçınız bir telefonu kendiniz Hacklediniz? hazırcılığı bırakın bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın.
Cevapla
Misafir
Kendin kaç rom yazdın? kaç kez sıfırdan kimseden yardım almadan forumlara yalvarırım yardım edin demedin telefon hackledin? ben söyleyim 0 android saf Linux değil ve yüzde yüz açık kaynakta değil kaç kez android rom'u ile oynamalar yaptın göstersene bana 1 tane açık kaynakmı istiyorsun? harbi Linuxmu istiyorsun N900 ve N9 daki Meego yu gör android onun yanında çocuk kalır..
Cevapla
Misafir
Bana kanıtlasana android'in açık kaynak olduğunu? tüm paketi çek editle hadi? maval okuma aslanım açık kaynakmı istiyorsun gerçek bir Linuxmu istiyorsun? Meego = intell + Nokia yazılımı idi sonra nokia salaklık edip bıraktı şimdi adı Tizi Os intell + samsung hazıra kondu işletim sistemimi istiyorsun stabillikmi istiyrsun Meego çakması Linux Ubuntu Mobile gir bak Joly Os girmek gözün harbi açık kaynak ve Linux görsün işletim sisteminden anlamayanlar dahi yorum yapar olmuş android çokmu stabil? boşta iken yüzde 75 ram yiyen bir işletim sistemi ile stabil kelimesi bir arada asla kullanılamaz önce öğren sonra gel konuş
Cevapla
Misafir
birçok kişi windows 8 pahonenin stabil olduğunu söylerken sen aksini söylüyorsun. sanki androit babasının malı öyle savunuyorki? androidin ne olduğunu bilmiyormuyuz hafızayı doldur bakalım nasıl kasıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.