Mobil

Xiaomi 12 ilk kez görüntülendi!

Xiaomi 12 olduğu iddia edilen akıllı telefonun ilk canlı fotoğrafları yayınlandı. İşte detaylar.

Xiaomi 12 ilk kez görüntülendi!

Xiaomi 12'nin gelecek yılın başında geleceği söyleniyor, ancak bu haber hala doğrulanmış değil. Son birkaç haftadaki sızıntılara bakılırsa, telefon normalden daha erken gelebilir. Son gelen bir rapora göre, Xiaomi 12'nin en son canlı görüntüleri, yakında piyasaya sürüleceğinin habercisi.

En son sızdırılan görüntülerde Xiaomi 12 görselleri paylaşıldı. Metroda kullanılan akıllı telefonu gösteren orijinal görüntüler Weibo'dan geldi. Telefon bir kılıfla sarılmış. Ne yazık ki pek bir detay bilgisi mevcut değil. Görsellere bakılırsa cihaz normalden biraz daha uzun görünüyor, bu da daha uzun bir en-boy oranı anlamına geliyor, ancak açı yüzünden de böyle görünüyor olabilir.

Xiaomi 12 ilk kez görüntülendi!

Önceki raporlar, selfie kamerası için son derece yüksek bir ekran-gövde oranı olacağını ancak küçük bir deliğe sahip olacağını öne sürmüştü. Xiaomi 12 ayrıca bir Hint BIS sertifikası aldı, bu da telefonun önümüzdeki haftalarda resmi bir sürüm için hazırlandığının bir başka göstergesi. Xiaomi bu aralar oldukça yoğun bir dönem geçiriyor diyebiliriz. 2021 yılı şirketin oldukça yoğun olduğu bir yıl oldu. 

Xiaomi 12 hakkında ne yazık ki görsellerden başka detay yok. Sızdırılan görsellerden de az bir şey anlaşılabiliyor. Görünüşe göre güç ve ses düğmeleri cihazda sağ tarafta karşımıza çıkacak. Siz Xiaomi 12 hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.