Mobil

Xiaomi 13 hakkında bomba iddia!

Çok yakın zamanda tanıtılması beklenen Xiaomi 13 modeli hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Xiaomi 13 hakkında bomba iddia!

Teknoloji devi Apple‘ın iPhone 14 serisini tanıtmasının ardından tüm gözler serinin rakiplerine çevrildi. Bu kapsamda ön plana önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen Xiaomi 13 serisi öne çıkıyor.

Gelen bilgiler değişti

Akıllı telefonlarla ilgili bugüne dek sınırlı sayıda bilgi paylaşıldı, ancak bu durum lansmanın yaklaşmasıyla büyük oranda değişti. Son olarak Xiaomi 13 ile ilgili önemli bir ekran iddiası ortaya atıldı.

Xiaomi 13 nasıl gelecek?

Sektörde sızıntılarıyla ön plana çıkan Digital Chat Station, Xiaomi 13 modelleri hakkında yeni detayları paylaştı. Buna göre Xiaomi 13, selefine göre daha ince çerçeveli 6.36 inç OLED panele sahip olacak. Aynı zamanda 1K veya 1.5K ekran çözünürlüğüyle gelecek. Station‘un bu iddiası, akıllı telefonun mühendislik prototipinin teknik verilerine dayanıyor.

Ağustos başında kullanıcıların beğenisine sunulan Redmi K50 Ultra‘nın 1.5K ekran çözünürlüğüyle geldiğini ele alırsak doğruluk payı taşıdığını söyleyebiliriz. Tabii en doğru bilginin yakında düzenlenecek tanıtım etkinliğinde açıklanacağını da belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.