Mobil

Xiaomi en güçlü telefon için tarih verdi!

Xiaomi, iddiali telefonu için tarih verdi. Yeni akıllı telefonun özellikleri haberimizde.

Xiaomi en güçlü telefon için tarih verdi!

Xiaomi'nin en güçlü telefonu için tarih verildi. Son raporlar, Black Shark 4S ve Black Shark 4S Pro üzerinde çalışıldığını ortaya koymuştu. Bu modeller, bu yılın başlarında resmi hale getirilen Black Shark 4 ve 4 Pro telefonlarının güncellenmiş sürümleri olarak karşımıza çıkacak. Bugün şirket, Black Shark 4S'nin 13 Ekim'de Çin'de saat 15.00'te çıkış yapacağını duyurdu.

Aşağıda gösterilen poster şirket tarafından paylaşıldı. Posterde yalnızca Black Shark 4S'nin gelişi müjdeleniyor. Bununla birlikte, şirketin bir Pro varyantını da piyasaya sürmesi muhtemel. Postere daha yakından bakıldığında, Black Shark 4S'nin önceki seride olduğu gibi yatay olarak hizalanmış üçlü kamera ünitesiyle donatıldığı görülüyor. Şirket, akıllı telefonun temel özelliklerini henüz doğrulamadı.

Black Shark 4S, 13 Ekim'de üçlü kamera ile geliyor

Black Shark 4S Pro'nun 144Hz yenileme hızı ekranına, en yeni Snapdragon 888 Plus mobil platformuna ve 120W hızlı şarj desteğine sahip olduğu söyleniyor. Black Shark 4 Pro, Snapdragon 888 SoC tarafından destekleniyordu. Ayrıca akıllı telefonun 64 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 5 megapiksel (makro) üçlü kamera ünitesi ile geleceği söyleniyor. Muhtemelen Black Shark 4 Pro'da sunulan aynı üçlü kamera sistemine sahip olacak.

Black Shark 4S'nin ayrıca 144Hz ekrana ve 120W hızlı şarja sahip olması muhtemel. Black Shark 4, Snapdragon 870 tarafından destekleniyordu.  Burada da aynı durum karşımıza çıkabilir. Akıllı telefon, Black Shark 4'te sunulan aynı 48 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 5 megapiksel (makro) üçlü kamera birimine sahip olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.