Mobil

Xiaomi ilk akıllı gözlüğü için fiyat verdi! Normal gözlükten ucuz

Xiaomi ilk akıllı gözlüğü için kolları sıvadı. İşte Xiaomi'nin ilk akıllı gözlüğü.

Xiaomi ilk akıllı gözlüğü için fiyat verdi! Normal gözlükten ucuz

Şu sıralar teknoloji sektörünün önde gelen isimleri yeni projeler peşinde koşuyorlar. Bu isimlerden birisi de Xiaomi. Bilindiği üzere Xiaomi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Şemsiyeden tutun da koşu bandına kadar pek çok Xiaomi imzalı ürün bulunuyor.

Önümüzdeki dönemde bu ürünlere bir yenisi daha eklenecek. Akıllı gözlük. Sızdırılan raporlara göre Xiaomi, Apple'dan önce davranarak AR tabanlı bir gözlük tasarlamayı planlıyor. 

Peki bu gözlükte ne gibi özellikler bulunacak? Şimdilik özelliklere dair çok detaylı bir bilgi yok. Fakat gözlük ile yüksek çözünürlükte video kaydı, gelen aramaları cevaplama, aramaları ve bildirimleri gözlük ekranında görüntüleme gibi fonksiyonların yer alacağı iddia ediliyor.

Xiaomi ilk akıllı gözlüğü için fiyat verdi! Normal gözlükten ucuz

Şimdi gelelim bu gözlüğün fiyatına. Çin kaynaklı bazı raporlara göre Xiaomi ilk akıllı gözlüğü için 150 dolarlık bir etiket belirlemeyi düşünüyor. En azından sızdırılan bilgiler bu yönde. Elbette doğru mudur, yoksa sadece söylentiden mi ibarettir bunu zaman gösterecek.

Fakat şunu da unutmamak gerekiyor. Muhtemelen Apple çıkaracağı akıllı gözlük için Xiaomi'nin 10 katı fiyat çekecektir. Dolayısıyla bu anlamda Xiaomi'nin çok daha geniş bir kitleye ulaşacağını söyleyebiliriz. 

Dileriz bu söylentiler gerçek çıkar. Keza artık akıllı gözlükler çağı geliyor. Xiaomi'nin ilk adımı atmasıyla birlikte gerisi de gelecektir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Mehmet
Çıplak gösteren olursa alırım 😂😂
Cevapla
BURHAN Kırımlı
İnşallah tez vakitte bekliyorum,
Cevapla
mustafa Dokuz
Ümit ediyorum ki xıaomi daha geniş bir kitleye hitab edecekdir
Cevapla
Ali
Bunlar fasa fiso gözlük ne işe yarar karin doyurmaz siz futbolculara satın onu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.