Mobil

Bu özellikler bu fiyata başka telefonda yok! Fakat ufak bir sorun var

General Mobile 21 Pro özellikleri ve fiyatıyla rakiplerine meydan okuyor. Peki bu telefonun zayıf olduğu noktalar neler? İşte detaylar.

Bu özellikler bu fiyata başka telefonda yok! Fakat ufak bir sorun var

Türkiye'de yerli üretim denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan General Mobile nihayet yeni nesil modelini satışa sundu. General Mobile 21 Pro.

GM 21 Pro gerçekten de özellikleri ve fiyatı açısından tam bir fiyat performans modeli diyebiliriz. Yaptığımız video incelemede telefonun artılarını ve eksilerini takipçilerimizle paylaştık.

Genele baktığımızda GM 21 Pro beklentileri karşılayan bir cihaz. Fakat her güzelde olduğu gibi GM 21 Pro'da da bazı kusurlar mevcut. Dilerseniz bu kusurlara aşağıdaki inceleme videomuzdan göz atabilirsiniz.

Bu özellikler bu fiyata başka telefonda yok!

Videoda da belirttiğimiz üzere, GM 21 Pro fiyat aralığındaki diğer modellerde bu tarz yüksek RAM ve dahili depolama kapasitesi bulmak zor. 

Fakat GM 21 Pro'da da bazı dezavantajlar mevcut. Nedir bu dezavantajlar? Öncelikle servis. GeneralMobile'ın servis ağı eskisi kadar yaygın değil. Ayrıca güncelleme tarafında da sıkıntılar mevcut. Bunu biz değil direkt olarak GM kullanıcıları söylüyor.

Dolayısıyla telefon bozulmadığı sürece bir sorun yok. Ya da illa telefonum güncellensin diye bir takıntınız yoksa GM 21 Pro sizi memnun edebilir. Fakat tersi bir durumda, yani telefonum güncellensin, herhangi bir arıza da teknik servis hemen ilgilensin 1 gün içerisinde sorun çözülsün diyorsanız, işiniz biraz zor.

Elbette karar yine de sizlerin yani kullanıcıların. Sizce GM 21 Pro almaya değer bir telefon mu? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Ysf
Gm 5 plus vardı ekran kendiliğinden kapandı çerçeveleri soyuldu koptu ve telefon resmen yumuldu, garanti kapsamında servise gönderdim bana zamanın parasıyla (2015 yıl) 700/tl para çıkardılar,güya yerli ama malının arkasında durmuyor
Cevapla
Tarık
Ben iki tane gm 9 pro aldım. Ekran kamera batarya güzel. Ama bir tanesinde sesde sorun oldu iki sefer servise yolladım cozulmdi artı konum bulmada sapıtıyor güncelleme sözlerini es geçiyorum bir daha zor alirim
Cevapla
Dohan
Deymez bide yerli neyeyarar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.