Mobil

Xiaomi Mi 10 Youth için Samsung’dan destek aldı

Xiaomi yakın zamanda tanıtacağı 5G destekli yeni modeli için Samsung’dan destek almış. İşte Xiaomi Mi 10 Youth hakkındaki son detaylar.

Xiaomi Mi 10 Youth için Samsung’dan destek aldı

Uygun fiyatlı modelleriyle rakiplerine meydan okuyan Xiaomi, yakın zamanda 5G destekli en ucuz modelini tanıtacak. Zaten hali hazırda satışta olan en ucuz 5G modeli de Xiaomi’nin logosunu taşıyor. Lakin yeni gelecek olan Mi Youth ile fiyat skalası 220 euro civarlarına kadar düşecek.

Bilindiği üzere Xiaomi Mi 10 Youth hakkında pek çok detay ortaya çıkmış durumda. Telefon resmi olarak tanıtılmamış olsa da Çinli üretici Weibo ve benzeri sosyal ağlardan telefona dair pek çok detayı takipçileriyle paylaştı.

Xiaomi Mi 10 Youth için Samsung’dan destek aldı

Mi 10 Youth’ta kullanılacak olan OLED ekranın Samsung imzası taşıyacağı da daha önceden açıklanmıştı. Bilmediğimiz şey ise Xiaomi’nin ekran konusunda Samsung’dan bazı özel istekleri olduğuydu.

Xiaomi Mi 10 Youth için Samsung’dan destek aldı - Resim : 1

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan rapora göre Mi 10 Youth ekranında elmas piksel düzenlemesine yer verilmiş. Xiaomi bunun için her birimin renk doğruluğu konusunda, fabrikada özel işlemler yapıldığının altını çiziyor.

Bu sayede düşük parlaklık ayarlarında ortaya çıkan ekran titreşim sorunu da ortadan kaldırılmış oluyor. En azından Xiaomi tarafından verilen bilgiler bu yönde. Görünen o ki Xiaomi, ekran tarafında standart bir Samsung OLED paneli kullanmak yerine bazı özel isteklerde bulunmuş. Bu da Xiaomi Mi 10 Youth da ekran tarafında kullanıcıları memnun edecek bir performans hedeflendiğini söylememiz için yeterli.

Yorumlar
💠Gakko💠
Samsung da keşkem Şayomi den fiyat performans açısından teknik destek alada birezim cihazları ucuz sata
Cevapla
Sado
onlar cimri kolpa
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.