Mobil

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihi belli oldu

Çinli üreticinin yeni nesil akıllı bilekliği Xiaomi Mi 4 Band çıkış tarihi resmi olarak belli oldu.

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihi belli oldu

Son haftalarda birçok detayı internete düşen Xiaomi Mi Band 4 akıllı bilekliğin resmi tanıtım tarihi de açıklandı. Mi Band 2 ve Mi Band 3'ün ardından dördüncü nesile ulaşan bileklik yenilenin özellikleriyle 11 Haziran'da resmi olarak tanıtılıyor.

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihi belli oldu

Önceki modellerden farklı olarak renkli ekranla gelecek olan bileklik, bu ekranla beraber bazı yeni özelliklere de sahip olacak. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacak yeni bilecekliğin NFC desteği sunan ikinci bir sürümünün olacağına kesin gözle bakılıyor. Tasarım anlamında önceki model Mi Band 3 ile benzer bir görünümüne sahip olması beklenen Mi Band 4'ün birçok spor türü için ayrı ayrı aktivite takibi yapma özelliğinin bulunduğu da biliniyor.


Xiaomi Mi Band 4 fiyatı belli olmuştu

Fiyat detayları daha önce sızan akıllı bilekliğin normal sürünün 28 dolardan başlayan fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Xiaomi Mi Band 4'ün NFC destekli sürümünün ise 72 dolar olması bekleniyor. Genelde uygun fiyatlı ürünleriyle tanınan markanın NFC destekli sürümünün fiyatının epey yüksek olduğu da görülüyor.

Türkiye pazarında da faaliyet gösteren bir marka olan Xiaomi'nin Mi Band 4 modelini resmi tanıtımdan hemen sonra ülkemizde de satışa sunması bekleniyor. Yeni bilekliğin Türkiye başlangıç fiyatının 200-230 TL civarında olacağını düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.