Mobil

Xiaomi Redmi K20 adeta yok satmış!

Geçtiğimiz gün Xiaomi Redmi K30 modellerini tanıtan Çinli üretici K20 serisinin satış rakamlarını da açıkladı. İşte Xiaomi Redmi K20 modellerinin satış rakamları.

Xiaomi Redmi K20 adeta yok satmış!

Ülkemizde de hayli geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi geçtiğimiz gün Redmi K30 Pro ve K30 Pro Zoom modellerini tanıtmıştı. Bu tanıtımın hemen akabinde Redmi K20 ve K20 Pro modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi Redmi K20 adeta yok satmış!

Teknoloji tutkunlarının da bildiği üzere Redmi, Xiaomi’nin yan markalarından birisi. Yani Redmi ve Xiaomi arasında Honor ile Huawei’nin ki gibi bir bağlantı mevcut.

Lakin Xiaomi marka bilinirliği açısından Redmi modellerinde de ismini geçiriyor. Redmi hali hazırda ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veriyor.

Kısa sürede global pazarda olduğu gibi Türkiye’de de geniş kitlelere erişen Redmi, üst segmentteki uygun fiyatlı K serisi modelleriyle milyonlarca kullanıcı edinmiş durumda.

Geçtiğimiz gün Xiaomi, Redmi serisinin yeni üst segment modellerini tanıtmıştı. Bu tanıtım sonrasında yaklaşık olarak 9 ay önce satışa sunulan K20 modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamada Redmi K20 ve K20 Pro’nun toplamda 5 milyondan fazla sattığı belirtildi. Bu satış rakamlarının hayli etkileyici olduğunu söylemek mümkün. Üstelik bu satışın en az yarısının ilk defa Redmi ya da Xiaomi kullanacak olan müşteriler oluşturuyor. Yani Xiaomi kullanıcı sayısını gün ve gün arttırıyor.

Yorumlar
Hakan
Bu ülkede devlet ne zaman vatandaşın sırtından inecek acaba.
Cevapla
Bayram
Sayomi diyen gardas agzindan bal akiyo.
Cevapla
Yusuf
Ben not8pro kullanıyorum gelen guncellemeden sonra hoparlörden konuşamıyorum hiç memnun kalmadım
Cevapla
Pro
Ne alaka ?
💠Gakko💠
Şayomi yurt dışına sunduğu avantajlı fiyatları ülkemizde de sunmalı
Cevapla
Furkan
En başta Xiaomi yazılışını öğren herşey okunduğu gibi yazılmaz
Soner
Onu git devlet babandqn işte.
Aadam
Bizim ülkemiz vergiye bile vergi alıyor. Anca bu fiyatlara geliyor ...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.