Mobil

Xiaomi Smart Band 7 Pro nihayet Avrupa için de tanıtıldı

Akıllı saat ve akıllı bileklik kullanıcılarının merak içerisinde bekledikleri yeni Xiaomi Mi Band 7 Pro, Avrupa’da Xiaomi Smart Band 7 Pro ismiyle tanıtıldı.

Xiaomi Smart Band 7 Pro nihayet Avrupa için de tanıtıldı

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Xiaomi, bir süre önce Çin’de Mi Band 7 Pro ismiyle tanıttığı yeni akıllı bileklik modelini bugün Avrupa için de resmen tanıttı ancak bir farkla. Çinli teknoloji devi tarafından tanıtımı yapılan cihaz Avrupa’da Smart Band 7 Pro ismiyle satışa sunuldu.

Yeni akıllı bilekliğin özelliklerini bir kez daha hatırlayacak olursak, Smart Band 7 Pro karşımıza 1,64 inç büyüklüğünde 280 x 456 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranla geliyor. Her ne kadar büyük dikdörtgen tasarımıyla bir akıllı saat görünümüne sahip olsa da, aslında isminden de anlaşılacağı üzere bu cihaz bir akıllı bileklik. Bu nedenle de sahip olduğu 235mAh’lık bataryası onun 12 güne kadar kullanılabilmesine imkan tanıyor.

Xiaomi Smart Band 7 Pro nihayet Avrupa için de tanıtıldı

5 ATM’ye kadar suya dayanıklığı olan kişiselleştirilmiş kadranlar da hesaba katıldığında yüzlerce farklı arayüz seçeneğine sahip olan ve Android 4.4 üstü ile iOS 9 üstü işletim sistemlerini sorunsuz destekleyen cihaz, Avrupa’da 99 Eurodan satışa sunuldu. Aslında aynı bilekliğin Çin satış fiyatının Euro bazında neredeyse yarı yarıya daha ucuz olduğunu biliyoruz ancak şirket Avrupa için daha pahalı bir fiyatlama stratejisini uygulamaya karar vermiş gibi görünüyor. İlerleyen günlerde ülkemizde de satışa sunulması beklenen akıllı bilekliği Türkiye satış fiyatı ise şimdilik bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.