Xiaomi yaptı yapacağını! Bu fiyata böyle üst segment model yok!

Xiaomi 12 hakkında söylentiler gelmeye devam ederken yeni bir cihaz daha ortaya çıktı. Fiyat ve performans açısından kendi segmentini ele geçirecek cihaza bir göz atalım.

Xiaomi yaptı yapacağını! Bu fiyata böyle üst segment model yok!

Xiaomi 12 serisiyle ilgili söylentiler neredeyse altı aydır birikiyor ve Xiaomi 12 ve 12 Ultra'dan ne bekleyebileceğimize dair birkaç iyi fikir edinmiş durumdayız. Ancak görünen o ki üçüncü bir üye de anlaşmaya katılıyor.

Xiaomi yaptı yapacağını! Bu fiyata böyle üst segment model yok!

Tanınmış kaynaktan gelen bir rapora göre, Xiaomi 12X için bir IMEI sertifika listesi ortaya çıkarmayı başardı. Cihazın kod adı Psyche ve 2112123AG model numarasını taşıyor. Xiaomi 12X'in FHD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.28 inç AMOLED sunacağı söyleniyor. Ekran boyutu, cihazı en küçük Xiaomi telefonlarından biri yapabilir. Ayrıca akıllı telefonun bir Snapdragon 870 yonga seti ve arkada 50MP ana kamera sunması bekleniyor. Şu anda Xiaomi 12X ile ilgili tüm mevcut bilgiler bu kadar. Xiaomi 12 serisinin 2022 yılının ilk çeyreğinde duyurulması bekleniyor.

Cihazın fiyatına gelecek olursak 300 dolar civarında bir fiyat etiketi bekleniyor. Siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.