Mobil

Xiaomi yeni hızlı şarj teknolojisi ile gündemde

Sızan bilgilere göre, Xiaomi, bir 55W şarj cihazı sertifikalandırarak hızlı şarj konusunda bir adım daha attı.

Xiaomi yeni hızlı şarj teknolojisi ile gündemde

Geçtiğimiz haftalarda, iPhone 12 uyumlu şarj cihazları ile gündemde olan şirket Xiaomi, şimdi de CCC'de yani 3C olarak da bilinen Çin Zorunlu Sertifika Programında yeni bir 55W hızlı şarj cihazı sertifikalandırdı ve sızıntı yapan kaynak, cihazın Redmi telefonlarının yanı sıra Xiaomi amiral gemileriyle birlikte gelebileceğini de öne sürüyor. Model numarası MDY-12-EQ olan adaptör 11V gerilimde 5A’lik akımda hızlı şarjı destekleyecek.

Xiaomi, Redmi amiral gemileriyle gönderilebilecek yeni bir 55W hızlı şarj cihazını onayladı

Xiaomi, yeni ve eski standartları destekleyen çok çeşitli güç adaptörlerine sahip. Bununla birlikte, şimdiye kadar, 33W'ın üzerinde hıza sahip şarj cihazı ile gelen bir Redmi amiral gemisi görmedik. Şu anda, Redmi K30 Ultra, 30W ile bu konuda lider konumunda.

Xiaomi yeni hızlı şarj teknolojisi ile gündemde - Resim : 1

Xiaomi şimdi de 55W şarj cihazı ile geliyor

Daha premium modellere sahip Xiaomi tarafında dahi Mi 10 Pro bile 65W şarj cihazıyla birlikte gönderilmesine rağmen yalnızca 50W ile şarj ediyor. Yeni şarj cihazı, bir sonraki amiral gemisi ile daha kompakt ve etkili bir çözümü elde edebileceğimiz anlamına geliyor.

Her halükarda 55W şarj cihazının gelişi, görünürde ufak bir artış olsa bile, şirketin hızlı şarj oranlarını arttırmak için bir adım daha attığını görmek üzere olduğumuzu gösteriyor. Bu da kullanıcılar için oldukça sevindirici bir haber.

Yorumlar
Xiaomi Mehmet
Gece şarja takıyorum sonra bütün gün gidiyor, hatta sonraki gece takamazsam bir gün daha gidiyor filan, bir de üstüne daha iyi şarj yapacaklarsa daha ne isteyeyim, seviyorum seni Xiaomi
Cevapla
Shivava
Samsung diyor gı
💎G@kko💎
Şayomi nederse etsin kaliteden çok uzak ürünler ortaya çıkari
Cevapla
Hakn
Mi 10t pro 55w hizli sarjla gonderilmesine ragmen diye bir cumleniz var bence arastirma yaoin max 33w ile geliyor bizzat bu telefon bende mevcut
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.