Mobil

Xiaomi'den telefon şarj eden saç düzleştirici!

Xiaomi, powerbank olarak da kullanılabilen kablosuz bir saç düzleştirici duyurdu.

Xiaomi ilginç bir ürün duyurdu!

Güçlü ama uygun fiyatlı akıllı telefonları ile popüler olan Xiaomi, çok farklı ürünlere de imza atıyor. Şirket, bu kez de powerbank olarak kullanılabilen kablosuz bir saç düzleştirici duyurdu.

Kablosuz mini saç düzleştirici aslında, Xiaomi'nin Ningbo Yue Li Electric Co., Ltd. olarak bilinen ortaklarından biri tarafından üretildi.

Kısa bir süre önce, Xiaomi’nın Mi Powerbank'ı, New York moda şovunda birkaç modelin elinde görülmüştü. Bu ürün modayı hedeflemiş gibi görünüyor ve kadınlara daha çok hizmet edecek.

Xiaomi'den telefon şarj eden saç düzleştirici! - Resim : 1

Saç düzleştirici, kadınlar için çok popüler bir alettir ancak, bunların çoğu, çalışmak için genellikle bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bu model tamamen kablosuz olarak geliyor ve yolda kullanım için idealdir. Saç düzleştirici, geleneksel modele benzer minimalist bir tasarıma sahip.

Ancak sadece 23 x 35 x 193 mm ölçüleri ve 164 g ağırlığı ile taşıması çok kolay. Dış gövdesini kaygan hale getiren mat bir tasarıma sahip. Gövde ayrıca, çizilmeye karşı ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı.

Xiaomi'den telefon şarj eden saç düzleştirici! - Resim : 2

Mini kablosuz saç düzleştiricisinin bir diğer ilginç özelliği, kullanımda olmadığında diğer cihazları şarj etmek için bir mobil güç bankası olarak kullanılabilmesidir. Bununla birlikte, 2.500mAh'lık küçük bir pil göz önüne alındığında, bu özellik alternatif bir şarj kaynağı olmadığında acil kullanım için ideal olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.