Mobil

Xperia Tablet S için Jelly Bean geliyor!

Güncelleme kapsamında birçok yeniliğin tablete sunulması bekleniyor.

Xperia Tablet S için Jelly Bean geliyor!

Sony’nin geçtiğimiz yıl duyurduğu Xperia Tablet S, hâlihazırda Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich ile çalışmaktadır. Sıvı geçirme bir yapı sunan tablet ilk aşamada bazı sorunlarla boğuşmuştu. İlk olarak bir seride tabletin panel üretiminde bir aksaklık olduğu ve bu sebeple su kaçırdığı bildirilmişti. Sony cephesinden konuya açıklık getirilmiş ve sorunun yer aldığı tüm tabletler geri çağrılmıştı.
1364209180_sonyxperiatabletsfront.jpg

Daha sonra ise bellek yönetimine ilişkin hatalar tespit edilmişti. Tabletin kimi durumlarda kapanmasına sebep olan hata, Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile ortadan kalkacak. Nisan sonu ya da mayıs başında dağıtımına sunulması planlanan güncellemenin aynı zamanda performansa dayalı yenilikler sunacağı, bunun yanı sıra arabirimde farklılıkların karşımıza çıkacağını hatırlatalım.

Not: Yukarıda söz ettiğimiz hatalar tüm tablet serisi için geçerli değildir. Sadece belirli cihazda görünen hatarlara ülkemiz kullanıcıları da açıkçası rastlamış değil.

Yorumlar
Gakko
Tebrik edim valla.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.