Mobil

Xperia TX için Jelly Bean güncellemesi mart ayında sunulacak

Japon üretici yılın ilk günlerinde başlattığı Jelly Bean güncellemelerine önümüzdeki dönemde devam edecek.

Xperia TX için Jelly Bean güncellemesi mart ayında sunulacak

Sony’nin geçtiğimiz eylül ayında gerçekleşen IFA Berlin etkinliğinde resmiyete kavuşturduğu üç telefondan biri olan Xperia TX için Jelly Bean güncellemesinin mart ayında kullanıcılara sunulacağı bildirildi. Mevcut telefonları için Jelly Bean güncellemesi Noel döneminde Xperia T ile başlatan Japon üretici, devamında Xperia V için güncellemeyi yaygın hale getirmişti.
1360444571_18-sonyxperiattxandvtoreceiveandroid4.1jellybeanupgradein2013.jpg

Xperia T/TX/V modelleri ülkemizde resmi olarak satışa sunulmasa da belirli bir kesim tarafından kullanılmakta. Xperia T ile benzer teknik özellikleri oluşturan Xperia TX, Jelly Bean güncellemesiyle hızlı ve akıcı bir sistemin yanı sıra Time Scape arabiriminde sağlanan gelişmelere, geliştirilen kamera yetenekleri, Google Now ve Sony’nin medya uygulamalarına (WALKMAN, Album ve Movies) kavuşacak.

Bir hatırlatmada bulunacak olursak Xperia J, Xperia Go ve Xperia P için Jelly Bean güncellemesi art sonunda, bunu takiben nisan ve mayıs döneminde ise Xperia S, Xperia SL, Xperia ion ve Xperia acro S güncellemeden nasiplenecek.

Yorumlar
ilhanizma
ülkemizde satılmayabilir ama bu ürünleri alamayacağımız anlamına gelmez benim elimde şuan xperia tx var ve müthiş hızlı şimdide xperia z nin çıkmasını bekliyorum çıkınca ilk alanlardan olacağım umarım ;)
Cevapla
timur
madem ulkemizde satmiyor reklaminida yapmayalim ayrintilari bilmemize gerek yok olmayan birşeyi almiyacagimiz icin bilmemizede gerek yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.