Mobil

Yandex.Store yayında! - İndir

Yandex.Store'u bugün itibari ile devreye sokuldu.

Yandex.Store yayında! - İndir

Arama motoru Yandex, Android işletim sistemine yönelik olan ve içerisinde 50 binden fazla uygulamanın bulunduğu Yandex.Store'u bugün itibari ile devreye soktu.

Kullanıcılarına 50 binden fazla Android uygulamasının yanısıra kolay aramayı ve bulmayı vaat eden Yandex.Store'un bir diğer özelliği ise indirdiğiniz uygulamaların güncellemelerinin otomatik olarak yüklenmesi.

1361806796_screenshot.png1361806834_screenshot2013-02-25-11-46-08-360x640.png

Bir çok uygulaması bulunan Yandex.Store ile de Yandex'in amacı Google Play'in giriş yapamadığı pazarlarda etkili olmak. Ayrıca Yandex.Store, Rusça konuşan kullanıcılar, Türkiye ve uygulamanın çevrildiği diğer dilleri konuşan ülkelere de hitap etmeyi planlıyor.

Yandex.Store üzerinden ücretli uygulamaları da satın almanız mümkün olacak. Geliştiriciler böylece yeni bir gelir kapısı elde etmiş oluyorlar.

Yandex.Store ile Kaspersky işbirliği sayesinde ise Yandex.Store'un içindeki uygulamaların size verebileceği olası zararları engellenebilecek.

Android için Yandex.Store'u buradan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.