Mobil

Yeni iPad’den yeni görüntü!

Apple'ın merekla beklenen tabletinden detaylar gelmeye devam ediyor.


iPhone 5S’in yanı sıra yeni iPad modelleri için de son dönemde bir hayli iddia gündeme gelmiş durumda. Kısa süre önce kamuoyunda yer alan haberde Apple’ın iPad Mini 2’de yer alacak retina ekran için Samsung ile masaya oturacağı konuşulmuştu. Bu noktada henüz resmi açıklamalar yapılmış değil. Yeni nesil iPad’e baktığımızda ise şu ana dek gündeme gelen iddiaların birçoğunda, tabletin iPad Mini tasarımında olacağı bildirildi. Daha köşeli bir tasarımın yanı sıra daha ince, %15 daha hafif ve daha önce çerçeveli bir tablet oluşturulacağı iddia edildi.

Son olarak ortaya çıkan bazı görseller tabletin tasarım anlamında farklılıklar sunacağını ortaya koymaktadır. iPad 5’e ait olduğu bildirilen arka kapağın ince bir tasarımda olduğu ve arka kamera yerleştirilmesinde minik farklılıkların olduğu görülüyor. A7 işlemcisine sahip olacağı ön görülen iPad 5’te 8MP çözünürlüklü arka kamera ve iOS 7'nin yer alması bekleniyor. 16GB’lık versiyon için fiyatın 500 dolar seviyesinde olması bekleniyor. 

1371466528_new-ipad-prototype-leaks-out-alongside-cases-hinting-at-a-slimmer-tablet.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.