Mobil

Yeni iPod touch gelebilir

Apple cephesinden sızan bilgilere göre firma yeni nesil iPod touch üzerinde çalışıyor.

Yeni iPod touch gelebilir

Teknoloji devi Apple'ın son yıllarda ihmal ettiği ürünlerden biri olan iPod touch (bir diğeri de iPad Mini) yenilenen bir sürümle karşımıza çıkabilir. İddialar doğruysa yeni nesil iPod touch bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yeni iPod touch gelebilir

Bilindiği gibi en son iPod touch modeli 2015 yılında satışa sunulmuştu. Halen satışta olan ve Türkiye'de de satılan bu model telefonların yaygınlaşması ve aynı zamanda müzikçalar olarak kullanılmasıyla beraber eski önemini yitirmişti. Ancak ortaya atılan bilgilere göre Apple yeni nesil iPod touch üzerinde çalışıyor.

ABD'de düzenlenen CES 2019 fuarına katılan bir tedarikçinin iddiasına göre Apple yeni nesil ve daha büyük ekranlı bir iPad touch üzerinde çalışıyor. Touch ID teknolojisinin de bulunması beklenen yedinci nesil müzikçalar, bu yıl içinde satışa sunulacak. Apple'ın bu yıl içinde yeni etkinlik düzenleyeceği de bilindiği için ortaya atılan bu iddiaların gerçek olma ihtimali de var.

Elbette günün sonunda bunlar birer iddia ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz değil mi? siz de konuyla ilgili görüşlerinizi haberimizin altında paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.