Mobil

Yılın en büyük olayı akıllı telefonlar olacak

2013 yılında ucuz akıllı telefonlar dünyayı birleştirecek.

Yılın en büyük olayı akıllı telefonlar olacak

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlar çoğalıyor. Bildiğiniz gibi bir ürün çoğaldıkça ucuzlar. Akıllı telefonlarında önceki yıllara göre daha ucuz olduğu görülüyor. Netscape'in kurucusu 2012 yılının online business yılı olacağını söylemişti ve Marc Andreessen'ın yeni tahminine göre, 2013 yılında ucuz akıllı telefonlar dünyayı birleştirecek.

Andreessen,  Bloomberg TV'deki röportajında, bu yıl dünyada 50 dolarlık ucuz Androidler sayesinde 3 milyar kişinin daha internete bağlanan akıllı telefonlara sahip olacağını, yılın en büyük olayının bu olduğunu açıkladı.

1367346540_pageakilli-telefon-piyasasinin-en-iyisi-hangisi533798798.jpg

Bu tez hiçte yanlış görünmüyor. Çünkü akıllı telefonların ucuzlaması ile fakir zengin herkesin elinde internete bağlanan cihaz olacak. Bu da insanların arasında bir bağ oluşturacak.

Yorumlar
Karaoğlan
sinana katiliyorum bu hükümetle en pahalı telefonu en pahalı akaryakıtı en pahalı interneti biz kullanmaya devam ederiz kafayı değiştirelim biraz millet.
Cevapla
Yurtdışında bedava verseler bizimkiler yine 2000 tl den aşağıya düşmez
Cevapla
Sinan
"Türkiye, ucuz tefon ve herkese internet"... Bu bana çok makul gözükmedi. Şu daha reel gibi: "Türkiye, yüksek vergi, sansürlü internet" :)
Cevapla
HeykeliÖpülecekAdam
Yeah bağ olacak elbet akıllı telefon sahipleri arasında hatta bu bağ öyle gelişcek ki herkes akra'bağ' olacak.Artık bağ kurmak kolay olacak.Bağ-kur bile bu olaya şaşacak.
Cevapla
Efrasiyab
2000 TL olan cihazları yurt dışı fiyatına almak istiyorum....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.