Her hafta bir tema serisi 2: Çoklu kilit ekranı seçenekleriyle Blaze MIUI Teması!

Sizlerle yepyeni bir seriye devam ediyoruz. İlk serimizde FusionX temasını ele almıştık. Bu seriye de sizlerin ilgisi ile devam ediyoruz. Yeni bir hafta ve yeni tema serimiz başlıyor.

Her hafta bir tema serisi 2: Çoklu kilit ekranı seçenekleriyle Blaze MIUI Teması!

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirebileceğiniz, kişiselleştirme söz konusu olduğunda en popüler Android arayüzlerinden birisidir. Bugün, Xiaomi ve Redmi cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayacak harika bir MIUI temasını sizlerle paylaşacağız.

Blaze MIUI teması, Xiaomi ve Redmi cihazınız için çekici bir tema. Bu Xiaomi teması telefonunuza hoş bir görünüm, temiz ve düzgün bir düzen, tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve keşfedilecek daha harika özellikler sunacak. Simgeler harika görünebilecek, bildirim paneli tamamen yeni bir durum çubuğuyla güzel görünecektir. Ayarlar daha iyi görünür ve telefon, mesajlar, dosya yöneticisi, kişiler ve ses panelleri gibi diğer MIUI uygulamaları da benzer şekilde görünecek. Bu da bu temayı daha kaliteli hale getiriyor. Bu temayı kullanmak tamamen ücretsizdir ve resmi tema mağazası bağlantısı ile Xiaomi veya Redmi cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

MIUI Blaze Teması

Blaze, MIUI 12 çalıştıran tüm Xiaomi Redmi cihazlarında harika çalışabilen, tam uyumlu bir MIUI 12 temasıdır. Bu Mi teması, görünümü, özellikleri ve birinci sınıf tasarımı ile aklınızı başınızdan alabilecek. Cihazınıza tamamen ferahlatıcı yeni bir görünüm kazandırabilecek ve genel düzeni geliştirebilecek MIUI temaları arıyorsanız, Blaze sizin için mükemmel bir seçim olacak. Tema ideal bir renk ve tutarlılık karışımından oluşuyor ve muhtemelen düzenli kullanımınız için en iyi MIUI temalarından biri olarak görebilirsiniz.

MIUI Blaze tema önizlemesi

Her hafta bir tema serisi 2: Çoklu kilit ekranı seçenekleriyle Blaze MIUI Teması! - Resim : 1

Her hafta bir tema serisi 2: Çoklu kilit ekranı seçenekleriyle Blaze MIUI Teması! - Resim : 2

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzünüze farklı bir bakış atmak istiyorsanız, resmi MIUI tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 çalıştıran Xiaomi ve Redmi cihazınıza Blaze MIUI temasını indirmeniz yeterlidir.

Temayı indirmek için linkler:

Resmi Tema Mağazası Linki

Blaze MIUI teması MTZ dosyası