Bu tema ile Xiaomi telefonunuz tamamen değişecek!

Güzel bir tema makalemiz ile sizlerin karşısındayız. Telefonunda farklı tema kullanmayı sevenler için çok güzel bir haber sizleri bekliyor.

Bu tema ile Xiaomi telefonunuz tamamen değişecek!

Xiaomi akıllı telefonları özelleştirmeyi birçok kullanıcı umarım seviyordur, çünkü sizlere çok hoş bir tema sunacağız. Bu nedenle bugün size sunacağımız tema yalnızca simgelerin veya kontrol merkezinin tasarımını değiştirmeyecek, aynı zamanda MIUI kilit ekranınıza tamamen farklı bir dokunuş katacak en ilginç temalardan birisini sunuyoruz.

Kilit ekranlarınız şenlenecek

Xiaomi tema uygulamasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve beraberinde en yaygın uygulamalara ve yardımcı programlara farklı widget'larla dolu bir kilit ekranı getirecek FusionX ile sizleri tanıştırıyoruz.

Bu tema ile Xiaomi telefonunuz tamamen değişecek! - Resim : 1

 

Aşağıda görebileceğiniz gibi FusionX ile kilit ekranında, bulunduğumuz konumdaki güncel tarih ve saati sizlere gösterebilecek. Ayrıca kilit ekranından el fenerine ve hatta WhatsApp ve Telegram mesajlaşma uygulamalarına doğrudan erişim sağlayabileceksiniz.

 

Ama bütün bunlar burada bitmiyor. Ayrıca, bu tema bize kilit ekranından gerçekleştirdiğimiz adımları ve oynatıcıya doğrudan erişimi de gösterecek. Tüm bunlar, temanın geri kalanın da olduğu gibi aynı tasarım çizgilerine tamamen bağlı kalarak entegre bir şekilde gerçekleşiyor.

Bu tema ile Xiaomi telefonunuz tamamen değişecek! - Resim : 2

Tabii ki Xiaomi, Redmi veya Poco markalı telefonlarınızda bölgelerinize bağlı ROM çeşitliliğinden ötürü, bu temaya erişebilmek için bölgenizi Hindistan olarak değiştirmeniz gerekecektir.

Bu tema ile telefonlarınıza biraz çeşitlilik katmış olmanız günlük olarak kullandığımız cihazlar için çok farklı deneyim olacaktır. Tema MIUI 12 ve üstü arayüz çalıştıran bütün telefonlarla uyumludur. 14MB büyüklüğündeki temayı indirebilmek için sizlere iki farklı link sunacağız. Bu linklerden birisi resmi Xiaomi tema mağazası linki olurken diğer link ise temanın MTZ uzantılı dosyası olacak.

MIUI Temaları nasıl uygulanır

MIUI 11 veya MIUI 12 tabanlı ROM kullanıyorsanız, Xiaomi Redmi, Mi ve Poco telefonlarınıza herhangi bir MIUI mtz temasını kolayca yükleyebilirsiniz. 

  • Tema Mağazası uygulamasını açın.
  • Temalar seçeneğini seçin.
  • Aşağı kaydırın ve bir İçe Aktar seçeneği göreceksiniz. Üstüne tıklayın.
  • Dosya yöneticisini seçin ve .mtz dosyasını bulun.
  • Temayı içe aktarana kadar bekleyin, ardından tema orada görünecektir.
  • Şimdi uygulamak için temaya tıklayın.

Resmi tema mağazası için buraya tıklayabilirsiniz. Dosyayı indirmek için ise buraya tıklamanız yeterli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.