Nasıl Yapılır

Twitter videoları nasıl indirilir?

Sosyal paylaşım ağı Twitter'da yayınlanan videoları bilgisayar, telefon ya da tablet bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi anlatıyoruz.


Video hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Günümüzde birçok sosyal ağda çeşitli videolar paylaşılıyor. Bunlardan bazılarını zaman zaman indirip istediğimde tekrar izlemek istiyoruz. Her bir sosyal ağın kendine göre bir altyapısı olduğundan bu videoları da indirmenin tek bir yolu bulunmuyor.

Bu yazımızda Twitter üzerinde yayınlanan videoların nasıl indirilebileceğini anlatıyoruz. Twitter'da belli bir uzunlukta videoların yayınlanmasına izin veriliyor. 2 dakika 20 saniye olan bu sınır eğer bir reklamverenseniz elbette kaldırılıyor. Ama son kullanıcı için bu tarz bir sınır var.

Twitter videoları nasıl indirilir?


Bu yazımızda Twitter'da yayınlanmış bir videoyu nasıl indirebileceğinizi anlatıyoruz, İşte adım adım anlatımla Twitter videolarını indirme yöntemi:

  • Twitter'da yayınlanan videoları indirmek için önce bilgisayar ya da mobil cihazdan Twiter.com adresine girmek gerekiyor
  • Ardından indirmek istediğiniz Twitter videosunun URL'sini kopyalamanız gerekiyor. Bunun için
  • Twitter'da indirmek istediğiniz videonun bulunduğu Tweet'inin sağ üst tarafında bulunan ok işaretine tıklamanız gerekiyor.
  • Daha sonra "Tweet'in bağlantı adresini kopyala" seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  • Bu seçimi yaptıktan sonra twittervideodownloader.com bu adrese girerek kopyaladığınız URL'yi sitedeki arama çubuğuna yapıştırıyorsunuz.
  • Bir sonraki adımda ise Download'a basmanız gerekiyor.
  • Daha sonra karşınıza gelen ekranda Download Video seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  • Bazı durumlarda Download butonuna bastığınızda video sayfası karşınıza gelecektir. Bu sayfada video oynarken oynatıcı ekranının sağ alt kısmında bulunan üç nokta üst üste işaretine tıklayıp İndir komutunu seçmeniz gerekiyor.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra videonuzun indirme işlemi gerçekleşecektir.

Bu yöntemi sadece bilgisayar üzerinden değil aynı zamanda tablet ya da cep telefonundan girerek de gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve zahmetsiz bir yöntem olan bu tekniği istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Dagu Vadher
yes this is an awesome round up would you like to add Download twitter videos
Cevapla
noka
Hi there. I read your article about downloading video from Twitter and I found one more ellegant way to download Twitter videos Simply add "sss" after https:// in the tweet link and navigate you browser to that URL! Example URL: https://download-twitter-videos.com/
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.