Xiaomi telefonlarında Youtube Premium'u ücretsiz nasıl kullanabilirsiniz?

Eğer Xiaomi telefon kullanıyor ve ekran kapalı olsa dahi Youtube'dan müzik dinlemeyi istiyorsanız bu makalemiz tam sizler için diyebiliriz. İşte Premium'a para ödemeden yapmanız gerekenler.

Xiaomi telefonlarında Youtube Premium'u ücretsiz nasıl kullanabilirsiniz?

Xiaomi telefonları hayal edebileceğinizden çok daha fazla özelliği bünyesinde gizler. Bunlardan bazıları sadece MIUI ayarlarında değil, Müzik uygulaması gibi önceden yüklenmiş sistem uygulamalarında da bulunuyor.

Müzik uygulaması, yerel olarak barındırılan müziğinizi çalmanıza izin veren bir sistem uygulaması. Bunun yanı sıra, YouTube gibi diğer kaynaklardan içerik çalmanızı da kolay hale getiriyor. YouTube Premium için ödeme yapmak zorunda kalmadan ekranınız kilitli veya kapalıyken bile video oynatmamıza izin verebiliyor.

Bu sistem uygulaması sayesinde üçüncü taraf uygulamalara başvurmaya gerek kalmadan, Xiaomi, Redmi veya POCO telefonlarında YouTube müziklerini ekran kapalıyken ve ayrıca reklamsız dinleyebilirsiniz. Böylece Spotify gibi diğer ödeme platformlarına harika bir alternatifiniz de olabilir.

Ekran kapalıyken Xiaomi'nizde YouTube müziği nasıl çalınır?

Xiaomi, Redmi veya POCO telefonunuz varsa, ekran kapalıyken arka planda müzik çalmak için YouTube Premium aboneliğinizin olması gerekmez. Müzik uygulaması, ekranınız kapalıyken de en sevdiğimiz şarkıları dinlemenizi sağlayabilir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları yapmanız yeterlidir:

Xiaomi telefonlarında Youtube Premium'u ücretsiz yapın!

  1. Müzik uygulamasına gidin ve ardından alttaki « Görüntüle » simgesine tıklayın
  2. Bundan sonra tek yapmanız gereken en sevdiğiniz şarkıyı aramak ve onu çalmak.

Ardından ekranı kapatabilir veya videonun arka planda oynamaya devam edeceği uygulamayı değiştirebilirsiniz.