Otomobil

Audi activesphere'in bir kamyonete dönüşmesini izleyin! - (Video)

Audi activesphere'in bir kamyonete dönüşmesini izleyin ve direksiyon simidinin zeminden açılmasına da tanık olun.

Audi activesphere'in bir kamyonete dönüşmesini izleyin! - (Video)

Audi, geçen hafta, aynı zamanda bir kamyonet, bir arazi arabası ve otonom bir refakatçi olmakla da uğraşan lüks bir coupe-crossover olan yeni activesphere konseptinin örtüsünü kaldırdı.

Audi activesphere'in bir kamyonete dönüşmesini izleyin! - (Video)

Şimdi, tüm bu kutuları işaretleyen bir makinenin çizimlerini yapmak oldukça önemli, ancak bu şeyleri gerçekten hareket halinde görmek tamamen başka bir şey.
 
Bu nedenle, dikkatinizi, size activesphere'in manşet kapma özelliklerinin tümünde ıslık çalmadan bir tur sağlayan yukarıdaki videoya çekiyoruz. Elbette iyi yerleştirilmiş bir et lokantası kaidesi ile mümkün olmuştur.

Temel özellikler arasında arazi modunun ve otomobilin yükseltilmiş sürüş yüksekliğinin devreye girdiğini gösteren zemindeki diş benzeri düğümler ve ayrıca pikap yatağını kabinden ayıran motorlu bölme yer alıyor.

Çatıda bir kayak rafı da var, ancak TG bunu test etmek için gün boyunca kayakları yanına almayı unuttu.

Sonra kapılar var (maksimum etkileyicilik için A ve C sütunlarına menteşeli) ve bilgisayarın sürmeyi yapmasına izin verdiğinizde, direksiyon simidi ve pedallar yerden katlanarak açılıyor. Ki, şimdi bunun hakkında düşünüyoruz; inanılmaz bir güvenlik özelliği...

Bunların herhangi birinin yakın zamanda üretime geçmesinin pek olası olmadığını söylemeye gerek yok. Hiç değilse. Ama birini seçmen gerekirse, hangi özelliğe sahip olmak isterdiniz? Düşüncenizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.