Otomobil

Celly Pro Mount kutudan çıkıyor! (video)

Bu videomuzda aynı zamanda koblasuz şarj özelliği de olan Celly Pro Mount araç içi telefon tutucuyu kutusundan çıkarıyoruz.


Son yıllarda birçok cihaz kablosuz şarj desteği sunmaya başladı. Bunlar arasında en yaygın olanı ise cep telefonlarımız. Orta ve üst seviye modellerin bazılarında bulunan bu özellik sayesinde telefona kablo bağlamadan temas yöntemi ile şarj edebiliyoruz. Bu videoda kutusundan çıkardığımız Celly Pro Mount, işte bu özelliği olan araç içi bir telefon tutucu. 

Celly Pro Mount kutudan çıkıyor! (video)

Ürün farklı yöntemlerle kullanılabiliyor: İsterseniz aracınızın ön camına, isterseniz ön konsola, isterseniz de havalandırma kanalına takılarak kullanılıyor. Bu yöntemlerin her biri için gerekli olan aksesuarlar kutusundan çıkıyor. 

Beraberinde bir de microUSB kablosu verilen ürün, bu sayede aracın çakmak yuvasına takacağınız bir adaptör yardımı ile kablosuz şarj özelliği kazanıyor. Eğer istemezseniz bu kabloyu takmak zorunda değilsiniz. Sadece telefon tutucu olarak da da kullanabiliyorsunuz. 

Bu arada Türkiye'de Bilkom güvencesiyle satılan Celly'nin farklı aksesuar modelleri de var. İsterseniz kablosuz şarj özelliği olmayan bir araç tutucu modeli de bulunuyor bu markanın. 

Bu videomuzda Celly Pro Mount'u kutusundan çıkarıyor ve genel özelliklerine göz atıyoruz:

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Celly ProMonut teknik özellikleri

  • Qi kablosuz standardı desteği
  • Hem havalandırma, hem cam hem de zemine takılabilme özelliği
  • 8.5 cm genişliğine kadar telefon takılabilme
  • 199 TL 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.