Otomobil

Dünyanın ilk görünmez arabası tanıtıldı! İşte fiyatı!

Teknoloji artık çok ilerledi. Bir zamanlar bilim kurgu filmlerinde karşımıza çıkan görünmez arabalar artık gerçek. İşte fiyatı.

Dünyanın ilk görünmez arabası tanıtıldı! İşte fiyatı!

Teknoloji ilerledikçe icat edilen şeyler de garipleşiyor. Geçmişte insanların geleceğe dair en büyük beklentisi uçan arabalardı. Nitekim şimdilere baktığımızda uçan arabalar haricinde, hayallerin ötesinde pek çok şeyin icat edilmiş olduğunu görüyoruz. 

Peki bizleri gelecekte neler bekliyor? Açıkçası görünmez arabalar, uçan arabalardan daha cazip bir fikir olabilir. Hatta belki görünmez arabalar icat edilmiş de olabilir. Bunu bilemeyiz. Çünkü görünmüyorlar.

Aynı bir heykeltraşın Ben isimli görünmez eseri gibi. Hatırlanacağı üzere bu eser 15 bin euro civarında bir fiyata satılmıştı. Bir sanat sever göremediği bu eser için 15.000 euroluk ufak bir servet ödemeyi makul görmüştü.

Dünyanın ilk görünmez arabası tanıtıldı! İşte fiyatı!

Görünmez heykelin ardından şimdi de ilk görünmez araba tanıtıldı. Jeep Instagram hesabından ilk görünmez arabasının fotoğrafını yayınladı. Dilerseniz bu fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dünyanın ilk görünmez arabası tanıtıldı! İşte fiyatı! - Resim : 1

Araç hakkında yorum yapmak isterdik ama göremiyoruz. Yine de fiyatının makul olduğu söylenebilir. 18 bin dolar görünmez bir araba için çok da fena bir fiyat değil.

Jeep muhtemelen görünmez bir heykel için para ödeyen olduğuna göre bunu da birine satarız diye düşündü. Bizce güzel bir gönderme. Jeep'i tebrik etmek lazım. 

Görünen o ki önümüzdeki süreçte görünmez ürünlerin sayısı daha da artacak. Çünkü bu sektördeki üretim maliyeti yok denecek kadar az. Tek sorun ne kadar ikna edici olabildiğiniz.

Yorumlar
Cihan
Kaza ya sebeb olur bence
Cevapla
ilker
acaba içine bindiğim zaman dışardan nasıl görünürüm?😂😭
Cevapla
Ateş
Boş duvarı çekip haber yapmak da ne biliyim 😂😂😂
Cevapla
halit
bari içindeki kişiyi görünmez yapıyomu😂😂😂😂😅😅😂😂😂😂😂😅🤣🤣🤣😂🤣😂😂😂🤬🤬🤬🤬
Cevapla
Deniz
Görünmez arabaymış hahay gülim bari 😆😆😆🤣😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😀😀😀😀
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.