Otomobil

Sıfır otomobil için şimdi al 2021'de öde kampanyası!

Eğer şu aralar sıfır bir otomobil satın almak istiyorsanız bu kampanya dikkatinizi çekebilir. İşte sıfır otomobil için şimdi al 2021'de öde kampanyası


Şu aralar otomobil almak hayli cazip bir hale geldi. Malum sıfır ve ikinci el otomobillerde kredi faizi normalin hayli altında seyrediyor. Lakin bir de madalyonun diğer yüzü var. Sıfır otomobil almak istediğiniz zaman bayide otomobil bulamıyorsunuz.

İkinci el otomobil pazarında ise kredi paketlerinin açıklanmasının hemen ardından muazzam bir artış yaşandı.

Tüm bu şartlar altında yine de tercihiniz sıfır otomobil olacaksa, Renault tarafından başlatılan yeni kampanyaya göz atmanızı tavsiye ederiz. Renault Türkiye sıfır otomobil için şimdi al 2021'de öde kampanyası başlattı.

Sıfır otomobil için kaçırılmayacak fırsat!

Renault Türkiye tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Renault, Haziran ayında müşterilerine tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olmak üzere “Şimdi Al 2021’de Öde” kampanya fırsatı sunuyor.

Kampanya, Yeni Clio’nun Joy 1.0 SCe 72bg, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140bg ve Clio HB’in Joy 0.9 TCe 90bg versiyonlarının da arasında olduğu Renault modellerinin perakende satın alımları için yer alıyor. Kampanya kapsamında 45.650TL kredi tutarı, 36 ay vade ve yüzde 0,94 faiz oranı imkanı bulunuyor. Ocak 2021’de başlayan ödemelerde aylık ödeme tutarı ise 1.999TL.

30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyada ClioHB 103.400 TL, Yeni Clio 109.400TL ve Megane Sedan 151.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya kapsamında ayrıca Renault Kasko ve uzatılmış garantide 500’er TL indirim imkanı da yer alıyor.

Yorumlar
ismet
benim iki tandığım peugeot suvlardan aldılar kampanyayla ilk peugeot araçlarıydı çzellikle genişliği ve verahlığını çok sevdiler :D
Cevapla
bayram
bende bu kampanyayı peugeotta kullandım 3008 modelini tercih ettim şimdi güzel keşifler yapacağım günleri bekliyorum :D
Cevapla
ali
aynı kampanya peugeotta da var ben peuegot suvlarının genişik ve konfor açısından daha avantajlı olduğunu düşünüyorum
Cevapla
tolga
bu kampanyalar çok avantajlı gerçekten bende peugeottan suv aldım hem artık yolculukllarım daha kofnorlu olacak hem de geç ödemeye başlıycam :D
Cevapla
Gamer
Saka yapıyolar heralde agam benle eylenir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.