Otomobil

Tesla İstanbul'da eleman arıyor

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, servis müdüründen sonra İstanbul’daki mağazası için eleman ilanları vermeye başladı.

Tesla İstanbul'da eleman arıyor

Türkiye operasyonlarını için düğmeye basan Tesla, LinkedIn üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Firmanın kurucusu ve CEO'su Elon Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarındanardından geçtimiz günlerde Türkiye'deki servisi için Servis Müdürü ilanı veren Tesla, şimdi de mağazası için yeni pozisyonlar aradığını açıkladı. Firmanın LinkedIn üzerindeki ilanları arasında Satış Danışmanı, Ürün Sorumlusu ve Mağaza Müdürü gibi pozisyonlar yer alıyor.

Verilen ilanlara bakılırsa Tesla ilk etapta İstanbul'da bir satış mağazası ile servis noktası açacak. Bilindiği gibi Tesla otomobillerini kendi mağazalarında sipariş alıp bunların satışını yapan bir marka. Aynı zamanda kendi otomobillerine servis hizmeti de veren marka İstanbul'da hem servis noktası hem de satış ofisi açacak.

İstanbul'daki ofisin ne zaman açılacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Elon Musk'ın Twitter mesajlarını değerlendirecek olursak bu mağazanın açılışına bizzat geleceğini tahmin ediyoruz. Öte yandan Tesla'nın İstanbul dışında Türkiye'de farklı bir şehirde satış ofisi açıp açmayacağı şimdilik bilinmiyor. Firmanın hedefleri arasında Türkiye'nin birçok yerine şarj istasyonu koymak olduğu da biliniyor.

Siz de bu ilanlardaki beklentileri karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız Tesla'nın LinkedIn sayfasındaki ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.