Otomobil

Yenilenen Peugeot 3008 çok can yakacak!

2021 yılında yenilenmesi beklenen Peugeot 3008, tasarım çizgisini korurken küçük dokunuşlarla çok daha iyi bir hale geliyor. İşte Yeni Peugeot 3008!


Fransa merkezli otomobil üreticisi Peugeot, son dönemde yapmış olduğu atılımlar sayesinde sektörde önemli bir aktör olmayı başardı. İşe ilk olarak 3008 isimli SUV modelinin tasarım dilini baştan aşağıya değiştirmek ile başlayan Peugeot, başarılı olunca bunu diğer modellerine de taşıdı. Aynı tasarım çizgisini B sınıfı SUV modeli olan 2008'de de kullanan şirket, son olarak bu aracı da makyajladı ve piyasaya sürdü. Fazlasıyla beğenilen bu makyaj operasyonunun ardından şimdi sıra 3008'e gelmiş gibi görünüyor.

Yenilenen Peugeot 3008 çok can yakacak!

2021 model Yeni Peugeot 3008, kardeşinde yapılmış olan makyaj operasyonunun bir benzerini geçirecek. En net değişim ise ön taraftaki LED gündüz farlarında olacak. Kaplan dişi olarak nitelendirebileceğimiz bu gündüz farları, aracın tamponuna kadar uzanacak. Bunun da yeni 3008'i çok daha asi yapacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. 

Arka tarafta ise öne göre daha az değişim söz konusu. Burada arka stoplara ince dokunuşlar yapılacak ve şık tasarım korunacak. Kokpit bölümünde ise multimedya ekranı yenilenecek. Artık kullanıcıları çok daha büyük bir bilgi-eğlence ekranı karşılayacak. Bunun yanında piyano tuşlarına benzer tasarım dili değiştirilmeyecek ve burada herhangi bir dokunuş yapılmayacak.

Öyle görünüyor ki yenilenmiş Peugeot 3008, yine birçok SUV meraklısının en önde gelen tercihlerinden birisi olacak. 

Yorumlar
Rıza Yılmaz
Ya tamam da haberi niye Can yakacak diye veriyorsunuz onu anlamadım?
Cevapla
abdülrezzak
3008'e 2008 gençlik aşısı yapılmış. Son hali ile iyi güncellenmiş.
Cevapla
umut
İç mekandaki detaylar daha lüks bir suv haline getirmiş yeni peugeot 3008 i
Cevapla
halil
5008 e de 3008 gibi yakıştı yeni makyaj
Cevapla
serkan
Bu hali daha çok hoşuma gitti ama eskisi de güzeldi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.