Oyun

Ninja 10 milyon takipçisi ile bir ilk oldu!

Ünlü Fortnite oyuncusu ''Ninja'', Twitch'in ilk 10 milyon aboneye ulaşan yayıncısı oldu.


Twitch üzerinden Fortnite yayınları açarak kısa sürede popüler bir isim olan Tyler “Ninja” Blevins, 10 milyon takipçi sayısına ulaşan ilk Twitch yayıncısı oldu. Ninja bu başarısını attığı bir Tweet ile duyurdu ve takipçilerine teşekkür etti.

Yakaladığı bu başarısını attığı tweet ile takipçileriyle paylaşan ünlü Twitch yayıncısı Ninja; "Çok saçma ama bir yandan da çok gururluyum. Çok çok uzun zamandır yayın yapıyorum. Şu an ne kadar mutlu olduğumu tarif dahi edemem. Sizi seviyorum çocuklar." diyerek mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. 

Social Blade sitesinin yayınladığı takipçi ve izlenme oranlarına göre, Ninja Twitch'te takipçi miktarında ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada ise, ünlü eSporcu Shroud yer alıyor. Shroud'un takipçi sayısı ise 3,914,205. 

10 milyon takipçiye ulaşan ilk Twitch yayıncısı: Ninja!

Ninja ''Tyler Blevins'', bu başarısına ünlü Battle Royale oyunu Fortnite yayınlarıyla ulaştı. Oyunu oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra büyük kitlelere hitap etmeye başlayan Ninja, aslında profesyonel bir eSpor oyuncusu.

Bundan aylar önce de aylık kazancını açıklayan ünlü yayıncı, adeta dudak uçuklatacak bir rakam ile karşımıza çıkmıştı. 

500.000 dolar gelir elde ettiğini açıklayan Ninja, bu gelirin çok büyük bir kısmını Amazon ve Twitch Prime abonelerinden elde ettiğini, YouTube, Instagram ve Twitter’da da çok sayıda takipçisi olduğunu açıkladı.

Yorumlar
Melih
Cok guzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.