110 TL değerinde oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Epic Games oyun severleri mutlu edecek duyurular yapmaya devam ediyor. Şimdi de 110 TL değerinde bir oyun ücretsiz oldu. İşte detaylar.

110 TL değerinde oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Her hafta ücretsiz bir oyun sunan Epic Games bu hafta da kullanıcıları mutlu edecek yeni ücretsiz oyununu duyurdu. 110 TL değerindeki oyun kısa süreliğine oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak.

Epic Games Store uzun süredir her hafta ücretsiz oyun kampanyasını devam ettiriyor. Yılbaşına özel 15 oyun kampanyası da yapılmıştı. Bu kapsamda birbirinden ilgi çekici oyunlar sunan Epic, şimdi de sevilen bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı.

110 TL değerinde oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

oyun

Değeri 110 TL olan Gods Will Fall oyununu bu hafta bedava olarak sunuluyor. Oyun Epic'in web sitesinde oyun şu şekilde açıklanıyor: "Tanrıların insanlık üzerindeki eziyetli yönetimi binlerce yıldır devam ediyor. Zulüm ve ıstırap üzerine eğilmiş, her erkek, kadın ve çocuktan adanan bir bağlılık yemini ve kör tapınma ile hizmet edilmesini talep ediyorlar. Tanrıların iradesine boyun eğmeyenleri; yavaş ve acımasız bir ölüm bekliyor. Tanrıların insanlık üzerindeki hakimiyetini kırmak için çaresiz durumda olan cesur bir savaşçı girişimlerde bulunuyor. Tanrıların saltanatının gaddarlığına çok uzun süre maruz kalmış ve bir kılıç kuşanabilen her erkek, kadın, hayatta kalan 8 Kelt klanını oluşturmaya başlıyor. Yaşayan korkunç canavar ve minyon lejyonlarını ele geçirmeye çağırıyorlar. Alınan her kararla birlikte kişisel bir hikaye ortaya çıkıyor. Başarılı olun ve efsanelerin doğduğunu görün. "