Oyun

2018'in En Kötü Video Oyunları!

Metacritic, 2018 yılında inceleme puanları ortalamasına göre en kötü 10 video oyununu belirledi. İşte detaylar!


Dünyanın en popüler inceleme notu paylaşım platformu Metacritic, 2018 yılında inceleme puanları ortalamasına göre en kötü 10 video oyununu belirledi.

Listenin ilk sırasında Square Enix'in The Quiet Man yapımı yer alıyor. Açıkçası ortaya koyduğu kalite biraz tartışılırdı oyunun. Live-action sahneler ile dövüş aksiyon türünü birleştirmeye çalışan oyun, pek oyuncuların dikkatini çekmeyi başaramadı. 

2018'in En Kötü Video Oyunları!

Genel olarak listeye bakacak olursak;

1: The Quiet Man (PS4) : Metascore 29 
2: Gene Rain (XB1) : Metascore 32
3: Fantasy Hero: Unsigned Legacy (Switch) : Metascore 34
4: Agony (XB1) : Metascore 34
5: Past Cure (XB1) : Metascore 34
6: Super Seducer: How to Talk to Girls (PC) : Metascore 35
7: One Piece: Grand Cruise (PS4) : Metascore 35
8: Hollow (Switch) : Metascore 36
9: Underworld Ascendant (PC) : Metascore 36
10: Shaq Fu: A Legend Reborn (PS4) : Metascore 36

Listede en dikkat çeken yapımlar Agony ve The Quiet Man. Agony'de yolculuğumuza cehennemin derinliklerinde geçmişinizle ilgili herhangi bir hatıraya sahip olmadan işkence görmüş bir ruh olarak başlıyoruz. Yapım her ne kadar ilgi çekici olsa da birçok eleştirmen tarafından yerin dibine vurulmuştu. 

Yorumlar
Cem
agony sansürsüz olsa böyle olmazdı aslında, yine bile güzel oyun. listede olmayı haketmiyor
Cevapla
Timothy
Dante'nin cehennem tasvirlerini böyle sanatsal biçimde işleyen, sektöre yeni bir hava katan Agony'in yılın en iyi oyunları arasında olacağına şu hale bak. Kim bu eleştirmenler arkadaş, kimler gidip yılın oyununu da koskoca Red Dead Redemption 2 gibi oyunlar dururken PS faşizminin ürünü God of War falan seçiyor... Bunların tarafsız olmadığı ayen beyan ortada. Gerçi bazıları da yılın arabasını falan seçiyor, neye göre kime göre tabi, boş dayatmalar; aynı hikaye.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.