60 bin TL'lik final heyecanı

60 bin TL değerinde ödül kazandıracak İlkbahar Sezonu Turnuvası’nda final heyecanı!

60 bin TL'lik final heyecanı

Türkiye’nin dört bir yanındaki 18 ilden 1000’in üzerinde takımdan katılım, 2 ay süren elemeler, kıyasıya mücadele ve rekabet… League of Legends’ın İlkbahar Sezonu Turnuvası’nda artık sona gelindi. Finale kalan takımlar 27-28 Nisan tarihlerinde The Game’de 60 bin TL değerindeki ödüller için kapışacak.

Mart ayında oyunseverlerin yoğun katılımıyla başlayan League of Legends’ın İlkbahar Sezonu Turnuvası Türkiye’nin beş bölgesindeki on sekiz şehirden 1000’in üzerinde takımın katılımıyla başladı. Elemeleri geçerek finale katılmaya hak kazanan sekiz takım 27-28 Nisan tarihlerinde Point Hotel Barbaros’taki The Game’de büyük ödüller için yarışacak.

1366621906_lolistfinalturnuvalari.jpg

LoL heyecanına ister yakından tanık olun, ister canlı olarak internetten!

League of Legends İlkbahar Sezonu Turnuvası’nın rekabet dolu finalini yakından izlemek isteyen kullanıcıları ücretsiz olarak dağıtılacak davetiyeler bekliyor. League of Legends Türkiye’nin resmi Facebook sayfasını takip ederek, her Salı akşamı gerçekleşen Topluluk Gecesi maçlarına katılarak ya da LoL TV’de yayınlanan programları izleyerek davetiye kazanan oyun tutkunları The Game’de gerçekleşecek final heyecanına ortak olabilecek. Büyük ödüllerin dağıtılacağı finali internetten izlemek isteyen oyunseverler ise LoL TV’den (http://www.twitch.tv/riotgamesturkish) hem turnuva heyecanına hem de alandaki etkinliklere canlı olarak tanık olabilecek.

1366621951_teamkat.jpg

Finallere katılmaya hak kazanan bütün oyuncular toplamda 280.000 RP kazanırken, birinci takım 15.000 TL, ikinci takım 7.500 TL, üçüncü olan takım ise 5.000 TL’lik para ödülü ve sponsor ödüllerin de sahibi olacak. Toplamda 60.000 TL değerindeki ödül havuzu oyuncuları bekliyor!