Oyun

600 TL değerinde oyun ücretsiz oldu! Bu fırsatı kaçırmayın

Amazon Prime Gaming ortalama 600 TL değerindeki ücretsiz oyun sunuyor. İşte detaylar.

600 TL değerinde oyun ücretsiz oldu! Bu fırsatı kaçırmayın

Amazon Prime Gaming, Prime aboneleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Oyun severleri mutlu edecek bu fırsat tam olarak 600 TL değerinde oyunun ücretsiz olarak sunulmasından ibaret.

Aylık olarak hediyeler veren platform yeni hediyesiyle kullanıcılarını mutlu edecek. Amazon Prime Gaming toplamda 600 TL değerinde oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Amazon Prime Gaming Ekim ayında oyunculardan iyi dönüşler aldı. Abonelerin ilgisini daha fazla çekmek kapsamında şimdi indirimler sunuluyor. Cadılar Bayramı kapsamında çoğu şirket indirimler ve kampanyalar sunmaya başladı. Amazon Prime Gaming de bu kapsamda Ekim ayı sonunda güzel indirimler sunuyor.

600 TL değerinde oyunlar ücretsiz oldu! Bu fırsatı kaçırmayın

Amazon Prime Gaming’in Kasım ayında vereceği oyunların listesi:

Rogue Heroes
Liberated
Puzzle Agent 2
Demon Hunter 2: New Chapter
BAFL – Brakes Are For Losers
Secret Files: Sam Peters
Rise of the Tomb Raider
Dragon Age: Inquisition
Control: Ultimate Edition

Amazon Prime Gaming Control oyununun Ultimate sürümünü ücretsiz olarak verecek. Epic Games daha önce bu oyunu ücretsiz olarak sunmuş olsa da bu farkı belirtmekte fayda var. Oyun severlerin mutlaka kaçırmaması gereken bir fırsat olduğunu düşündüğümüz bu kampanyaya mutlaka göz atın. Neticede her ücretsiz oyun kampanyası gibi bu kampanya da belirli bir süreliğine geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.