Alan Wake 2 için 3 yeni DLC geliyor

Alan Wake 2, üç ayrı bölümden oluşan ilk DLC paketini sunmaya hazırlanıyor. Night Springs adı verilen bu DLC, oyunculara Alan Wake 2'nin tuhaf dünyasında, tanıdık ama yeni üç karakterle keşif yapma fırsatı sunacak

Night Springs DLC'sinde, Alan Wake'in en büyük hayranı Rose Marigold, Quantum Break'in Jack Joyce ve Control'ün Jesse Faden karakterleriyle oynayabileceksiniz. Her bir bölüm, bu karakterlerden biri üzerine odaklanıyor. Bu, Remedy'nin Marvel'ın What If... serisine benzer bir yaklaşımla, farklı olasılıkları keşfetmesine olanak tanıyor. . Yarın indirilmeye ve oynanmaya hazır olacak bu paket, oyunun evreninde geçen Night Springs adlı bir TV şovuna dayanıyor. Bu şov, Twilight Zone temasıyla paralel gerçekliklerde geçen hikayeler anlatıyor.

DLC'nin eğlenceli bir fikir olduğu ve Remedy'nin eğlenceli ve farklı bir şeyler denediği görülüyor. Sinister sesler Jesse'ye "kahveyi dene" derken, bir anda Quantum Break'ten Jack Joyce karakterini canlandıran Shawn Ashmore'un sahnesine geçiş yapıyoruz ve konuşan bir Billy Bass de cabası. Tam sürümün yanında belirtilen bu DLC, 8 Haziran itibarıyla indirilebilir olacak.

Bu yeni içerik, oyunculara Alan Wake 2 evreninde daha fazla zaman geçirme fırsatı veriyor ve Remedy'nin yaratıcılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Night Springs, hem hikaye anlatımı hem de oynanış açısından farklı bir deneyim sunarak, oyuncuları yeni maceralara davet ediyor.