Oyun

Android TV ile oyun ne kadar pürüzsüz olur? (Video)

Android TV ile oyun oynanırken gördünüz mü?


Google geçtiğimiz günlerde düzenlediği geliştirici konferansında yeni ürünü Android TV’yi tanıttı. Android uygulamaları ve oyunları Android TV sayesinde oturma odanıza geliyor. Android, ayrı bir set üstü bir kutu üzerinden veya TV cihazınızda yerleşik olarak doğrudan televizyon izleme deneyiminizin merkezine oturuyor.

Canlı bir programı, Google Play’deki güzel bir filmi veya YouTube’daki bir müzik vidosunu bulmak için sesli aramayı kullanabilirsiniz. Ayrıca Android olduğu için, görüntüsü televizyona uyarlanmış oyunları gamepad ile oynayabilirsiniz. Tıpkı Chromecast gibi Google Cast teknolojisini destekleyen Android TV, bu yılı ilerleyen döneminde bir dizi tüketici elektroniği markasının ürünleri arasında yerini alacak.

Peki Android TV’de oyun keyfi nasıl olur? Phone Arena sitesi bir Google çalışanı Android TV’de oyun oynarken video görüntüsünü aldı. Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.