Oyun

Angry Birds Space artık PC’de

BlueStacks ile Android uygulamalarınızı artık bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.


BlueStacks, Bu yılki CES 2012‘de büyük ilgi çeken yazılımlardan biriydi. Bilgisayarınıza bir Android katmanı kuran program, Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlıyor. Bazı uygulamalar ise tablet boyutunda. PC'de Google Play üstünden oynanamayan bazı uygulamalar var. BlueStacks ile oynayamadığınız bütün oyunları oynanabilirsiniz.

1332966082_bluestacks-indir.jpg

Blue Stacks ile Windows ve Mac'te Android uygulamaları elinizin altında. Android uygulamalarını PC'de çalıştırmak için cep telefonu ya da tablete ihtiyacınız yok. Angry Birds Space bile oynayabilirsiniz bu program ile.

Geçtiğimiz yılın sonlarında Android uygulamalarını ve oyunlarını bilgisayarda çalıştırabileceğiniz BlueStacks yazılımının beta sürümü yayınlanmıştı. Daha önce yayınlanan Alfa versiyonundan sonra beta sürümüyle kullanıcılarla buluşan BlueStacks App Player, artık bünyesinde çok daha fazla uygulama bulunduruyor.

1332966474_bluestacks.jpg

BlueStacks App Player ile Google Play'de bulunan 450 bin uygulama ve oyunu bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunan yazılımın kurulumu oldukça basit. Yazılımıı bilgisayara indirdiğinizde ekranda BlueStacks App Player widgetı karşınıza çıkıyor. Widgetın içinde Angry Birds, Fruit Ninja, Everynote gibi birçok uygulama da yüklü olarak geliyor. Yazılımla mobil platformlarda oynadığınız oyunları tam ekranda kolaylıkla oynayabiliyorsunuz.

Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarını kullanabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve WhatsApp Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarını da kullabiliyorsunuz.

1332966824_bluestackslogo.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.