Oyun

Angry Birds Space'e 10 bölüm daha eklendi

Angry Birds'ün Space serisinin bölümlerini tamamlayan oyuncular için 10 bölüm daha eklendi.

Angry Birds Space'e 10 bölüm daha eklendi

Angry Birds'ün son oyunu Space, en sevilen mobil oyunlar arasında ilk başlarda geliyor. Angry Birds, bugün yeni sürümü ile güncellendi.  Oyunun yeni sürümü, 10 yeni bölümü ile beraber geliyor.

1335449533_angry-birds-space3.jpg

Angry Birds şu sıralar inanılmaz bir şekilde gözde olan bir oyun. Yapımcıları Rovio'nun Disney'e rakip gördüğü oyun serisi Angry Birds'ü çoğu oyun sever mutlaka biliyordur. Angry Birds, ilk önce iOS cihazlara geldi. Sonrasında yavaş yavaş hem Android'e hem de bilgisayarlara yayılan oyunun serisi, en son farklı bir seri olan Space oyunu ile karşımıza çıktı. Başarısı rekor kırmasına sebep oldu ve 3 günde 10 milyon indirmeye ulaştı.

Angry Birds severleri oyun bölümlerini bitirmiş olacak ki oyunun yapımcıları, Angry Birds'ü güncelleyerek oyuna 10 yeni bölüm daha eklediler. Bu bölümlerin arasında bir tane egssteroid bulunduğu da söylentiler arasında. 20 tane Space Eagle hakkı elde eden iPad ve iPhone oyuncuları, ayrıca oyuna girdikleri her gün için ayrı bir Eagle elde edebilecekler.

Eski cihazlarda gerçekleşen bazı çökmeler oluyordu, Angry Birds Space'in son güncellemesinin en önemli özelliklerinden biride, eski cihazlarla olan sorunların yeni sürümde giderilmiş olması.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.