Oyun

Apex Legends rekorlara doymuyor!

Apex Legends, Battle Royal oyun kategorisinde ilk 8 saatte 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı.

Apex Legends rekorlara doymuyor!

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından 4 Şubat 2019 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Apex Legends, Battle Royal oyun kategorisinde, ilk 8 saatte 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı.

Apex Legends rekorlara doymuyor!

Aynı başarıyı Twitch TV yayınlarına da yansıtan oyun, araştırma firması Gamoloco tarafından yayınlanan verilere göre 12 Şubat tarihinde Twitch'de tam 8.4 milyon saatlik izlenmeye ulaştı ve Twitch Rivals etkinliği ile damgasını vurdu.


 
Öte yandan oyunun yapımcısı olan Respawn Entertainment'in topluluk yöneticisi, Reddit forumunda yaptığı açıklamaya göre Apex Legends'in açılışından bu zamana kadar, 16.000’den fazla hile kullanan oyuncuyu oyundan uzaklaştırdığını ve oyuncuları kanıtları olmasa bile şüpheli buldukları oyuncuları bildirmeleri konusunda bilgilendirdi.

Apex Legends'ın hile konusunda gerekli tedbirleri en başından alması ve oyuncuları güncel olarak bilgilendirmesi, oyunun başarı ivmesine katkı sağlayacağına işaret ediyor. Peki ya siz Apex Legends yapımını hiç deneyimleme şansına eriştiniz mi?

Yorumlar
onur kahveci
vallahi ben oynuyorum gerçekten başarılı
Cevapla
Selami
Eski işlemcilere vermediği destek yüzünden gözümden düştü. Aynı firmanın Titanfall2 oyununu sorunsuz oynuyorum. Bu oyun sorunlu, böyle rekor olmaz olsun...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.