Oyun

Assassin’s Creed: Odyssey'den ilk video geldi!

Ubisoft, E3 2018 konferansı kapsamında Assassin’s Creed: Odyssey'in ilk oynanış görüntülerini paylaştı.

Assassin’s Creed: Odyssey'den ilk video geldi!

Ubisoft, E3 2018 basın konferansı esnasında Assassin’s Creed Odyssey için ilk tanıtım fragmanını ve ilk oynanış videosunu paylaştı ve oyunun resmi çıkış tarihini de ek olarak açıkladı.

Antik Yunanistan'a yolculuk artık kesinleşti diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde internete sızan ekran görüntüleriyle aslında oyunun teması da ortaya çıkmıştı daha önce. Resmi olarak sonunda Assassin’s Creed Odyssey'den yeni bilgiler ve oynanış videosu geldi.

Assassin’s Creed Odyssey'de artık seçimlerinizin bir önemi olacak. Oyuna kadın veya erkek bir karakter ile başlayabilecek ve o şekilde oyunu sonlandırabileceksiniz. Paralı askerlikten bir spartalıya geçişimizi anlatacak olan oyun 5 Ekim'de çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan oynanış videosuna baktığımız zaman grafikel bakımdan Origins'e nazaran daha iyi bir atmosfere sahip Odyssey

Meydan savaşlarından suikast görevlerine kadar birçok taktik ve ilerleyiş oyunda karşımıza çıkacak. Hangi yolu tercih edeceğiniz tamamıyla size kalmış. Origins'e nazaran oyuna eklenen yeni silahlar açıkçası daha dikkat çekici duruyor. Karakter animasyonlarında da bazı iyileştirmeler mevcut. Bakalım Assassin’s Creed Odyssey, çıkışı ile beraber oyuncuların beklentisini karşılayabilecek mi göreceğiz.

Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.