Oyun

Assassin's Creed Ragnarok sızdı!

Bir sonraki Assassin's Creed oyununa dair bazı söylentiler ve ekran görüntüleri ortaya çıktı. Yeni oyunumuzun adı Assassin's Creed Ragnarok!

Assassin's Creed Ragnarok sızdı!

4Chan forumu üzerinde bir sonraki Assassin's Creed oyununa dair bazı söylentiler ve ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Assassin's Creed Ragnarok sızdı!

Bu söylentilere göre, Assassin's Creed Kingdom kod adı ile geliştirilen ve asıl adı Assassin's Creed Ragnarok olan oyun hem mevcut nesil hem de yeni nesil için 2020'de çıkış yapacak. Oyun Ubisoft Montreal tarafından geliştiriliyor ve kreatif direktör Ashraf Ismail ve hikaye anlatımı direktörü de Darby McDevvit.

Viking Çağı'nda geçen oyunda ana karakter Ragnar Lodbrok'un müttefiki ve Büyük Viking Ordusu'nun kurulmasına yardımcı oluyor. Harita Büyük Britanya, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya'yı kapsayan çeşitli krallıklara bölünmüş. 

Assassin's Creed Ragnarok sızdı! - Resim : 1

Assassin's Creed Ragnarok sızdı! - Resim : 2

Assassin's Creed Ragnarok sızdı! - Resim : 3

Assassin's Creed Ragnarok sızdı! - Resim : 4

Ayrıca İzlanda'da geçecek ve Yggdrasıll hakkında olacak DLC üzerinde çalışılıyor. Büyük ölçekli fetih savaşları, co-op oynanış, RPG mekanikleri, kartal ve gemi savaşları olacak. Fakat keşif unsurlarına daha fazla odaklanmak için gemi savaşları aza indirgenmiş.

Bundan önce de Kotaku, bir sonraki Assassin's Creed oyununun Vikingler hakkında olacağını ve şu anda Assassin's Creed Kingdom kod adı ile geliştirildiğini belirtmişti.

Ubisoft konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Oyunun erken sürümünden alındığı iddia edilen ekran görüntülerinden birkaç tanesine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.