Assassin's Creed Shadows konusu tam olarak ne?

Assassin's Creed Shadows, 15 Kasım'da tüm dünyada satışa sunulacak. Tarihi cinayet simülasyonunun en yeni sürümü, Ubisoft Store ve Epic Games Store aracılığıyla PS5, Xbox Series X/S ve PC dahil olmak üzere birçok cihazda oynanabilecek.

Assassin's Creed Shadows konusu tam olarak ne?

Ayrıca nadir görülen bir durum olan Apple Mac bilgisayarlar için ve Amazon Luna ve Ubisoft+ gibi bulut oyun platformlarında da satışa sunulacak.

Adı yabancı geliyorsa, oyun eskiden Assassin's Creed Codename Red olarak adlandırılıyordu ve 2022'den beri geliştiriliyordu. Feodal Japonya'da geçiyor ve geliştirici "çok farklı türde bir Assassin's Creed oyunu" vaat ediyor. Ubisoft Quebec, projenin basitleştirilmiş Assassin's Creed Mirage'dan çok geniş kapsamlı Assassin's Creed Odyssey'e benzeyebileceğini öne sürerek projedeki çalışmalara öncülük ediyor.

Assassin's Creed Shadows konusu tam olarak ne?

Fragmandan oynanışta herhangi bir büyük değişiklik olduğunu anlamak zor çünkü bu esas olarak sinematik. Yine de titreşimler oldukça hoş görünüyor. Ayrıca 16. yüzyıl Japonya'sı harika bir ortamdır. Ubisoft'un bunu başaracağını umuyoruz. Oyun iki oynanabilir karakter içeriyor; bir samuray ve bir şinobi suikastçısı. Her birinin benzersiz oyun tarzları var; suikastçı Naoe gizliliği tercih ediyor ve samuray Yasuke kaba kuvveti tercih ediyor.

Assassin's Creed Shadows, Ubisoft+ aboneleri için de 12 Kasım'da biraz erken oynanabilir olacak. Her zamanki sürüm dizisinde satışa sunulacak. Standart sürümün maliyeti 70 dolar ve bu, bir şekilde AAA oyunları için yeni normal fiyat haline geldi. Gold Edition'ın fiyatı 110 dolar ve oyunculara tıpkı Ubisoft+ aboneleri gibi DLC için bir sezonluk geçiş, bir bonus görev ve 12 Kasım'da oyuna erken erişim sağlıyor.