Castlevania bu yılın sonlarında Dead by Daylight'a geliyor

Bir yıldönümü lansmanı, Dungeons and Dragons geçişine, yan oyunlara ve 2'ye 8 moduna ışık tuttu.

Castlevania bu yılın sonlarında Dead by Daylight'a geliyor

Dead by Daylight hayranları bugünden itibaren Dungeons and Dragons bölümüne göz atabilirler, ancak Behavior Interactive salı günü bir yıldönümü gösterisinde başka bir yüksek profilli geçişin tanıtımını yaptı: DbD'ye Castlevania bölümü yolda. Bunun neleri içereceğine dair henüz bir ayrıntı yok, ancak sisin içinde Alucard veya Simon Belmont olarak oynayabilirsiniz. Behavior, bu yılın sonlarında, ağustos ayında gelecek olan Castlevania bağlantısı hakkında daha fazla bilgi açıklamayı planlıyor.

DbD'ye ilk kez karanlık bir fantazi unsuru getiren Zindanlar ve Ejderhalar bölümüne gelince, PC oyuncuları, 3 Haziran'da herkes için yayınlanmadan önce, herkese açık test yapısıyla ilgili bölümü bugün deneyebilecekler.

Castlevania bu yılın sonlarında Dead by Daylight'a geliyor

Yeni katil Vecna (Stranger Things'in kötü adamı yerine D&D versiyonu) ve karakteri cesur video oyunu oyuncusu ve Kritik Rol dehası Matt Mercer seslendiriyor. Hayatta kalan son kişi aslında iki kimlikten oluşuyor. Bu, bir elf kadını veya insan erkeği olarak oynamayı seçebileceğiniz ve DbD'ye D&D tarzı karakter yaratmanın hafif bir unsurunu getiren bir ozan karakteridir.

Bu bölümde ayrıca bir zindan olan yeni bir harita da yer alacak. Ne zaman Vecna ile karşı karşıya gelseniz, açıldığında 20 taraflı bir zarın atılmasını tetikleyecek hazine sandıkları bulabileceksiniz. Bir atmak size kötü bir sürpriz yaşatacak, 20 almak ise size güçlü bir büyülü eşya kazandıracak. Aradaki herhangi bir sayıyı yuvarladığınızda yararlı bir öğe elde edeceksiniz.

Haritalardan bahsetmişken, yaklaşan yeni modda incelenecek daha büyük haritalar olacak. DbD uzun süredir hayatta kalan dört kişiyi bir katille karşı karşıya getiriyor. Bir çift katil yakında bir araya gelip hayatta kalan sekiz kişiyi avlayabilecek. Takım güçlerinden de yararlanabilecekler.