Oyun

Avalanche Studios Generation Zero'yu duyurdu!

Avalanche Studios, E3 2018 öncesi yeni hayatta kalma oyunu Generation Zero'yu resmi olarak duyurdu.


Just Cause ve Mad Max oyunlarının geliştiricisi Avalanche Studios yeni açık dünya hayatta kalma oyunu Generation Zero'yu resmi olarak duyurdu. 

Geniş bir açık dünyada alternatif 1980'lerin İsveç döneminde geçecek olan Generation Zero'da düşman makineler sakin kırsal bölgeyi işgal etmiş durumda ve buna karşı koymak sizin elinizde.
 
Tek başınıza ya da co-op multiplayer modunda üç arkadaşınız ile birlikte takım olarak savaşabilirsiniz. Savaşlarda test edilmiş gerilla taktiklerini kullanarak, düşmanlarına tuzak kurabilir, onları sakatlayabilir ya da yok edebilirsiniz. 

Tüm düşmanlar oyunun dünyasında sürekli olarak simüle edilmekte. Belirli bir düşman bileşenini yok ettiğiniz zaman, (kol, bacak, zırh vs) düşmanlarda ki hasarlar kalıcı olarak durmaktadır. Hasar verilen bu düşmanlar ile tekrar karşılaşana kadar o yaraları taşıyacaklar, saatler, günler ya da haftalar geçse dahi. Oyunda bu tarz ince ayrıntıların bulunması açıkçası oldukça hoş bir eklenti olmuş.

Generation Zero 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Paylaşılan duyuru videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 
   

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.