Oyun

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 Sizlerle Buluşuyor

İspanyol firması From The Bench'in hazırlamış olduğu Beşiktaş Fantasy Manager 2013 oyunu Facebook ve AppStore'da sizlerle buluşuyor.

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 Sizlerle Buluşuyor

Facebook ve iPhone kullanan taraftalarımız, Beşiktaş Fantasy Manager 2013 oyunu ile dijital dünyada Futbol A Takımımızı yönetme imkanına sahip oluyor.

Oyunculara yönelik antrenman düzenleyebilir, yeni oyuncu transferi görüşmesi yapabilir, kendi takımınızı istediğiniz gibi kurabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından kullanıcıların oluşturduğu takımlarla yarışarak hem sanal oyun ödülleri hem de sürpriz gerçek ödüller kazanabileceksiniz.

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 oyunu, sizleri gerçek skorlar ve istatistiklere dayanarak dijital ortamdan çıkartıp gerçek dünya ile de buluşturacak.

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 interaktif oyunu, dijital oyun piyasasının önemli firmalarından İspanya kökenli From The Bench tarafından geliştirildi. Real Madrid, Barcelona ve AC Milan gibi Avrupa'nın sayılı kulüplerinin de yer aldığı bu interaktif oyun keyfini sizde yaşayın

1350648075_k.jpg

Haydi tıklayın ve takımınızı yaratıp heyecana katılın.

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 internet sitesi için Tıklayınız.

Facebook'ta Beşiktaş Fantasy Manager 2013 oynamak için Tıklayınız.

App Store'dan Beşiktaş Fantasy Manager 2013'ü iPhone'a cihazınıza indirmek için Tıklayınız.

Beşiktaş Fantasy Manager 2013 Twitter Sayfası İçin Tıklayınız.

FROM THE BENCH HAKKINDA

From The Bench spor dünyasındaki interaktif ve sosyal oyunlar üzerine uzmanlaşmış olan bir İspanyol yazılım firmasıdır. 2007 yılında kurulan FTB, piyasada mevcut olan birçok multiplayer oyunun yapımcısı konumundadır. Bunlardan birkaçı Real Madrid Fantasy Manager 2011 , AC Milan Fantasy Manager 2011, Barcelona Fantasy Manager 2012. Bugünden itibaren Beşiktaş JK Fantasy Manager 2013
Yorumlar
iphone
kralsin besiktas kral
Cevapla
Misafir
Helal Beşiktaşım Sendende Bu Beklenir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.