Oyun

Beyond Good & Evil 2'den yeni bilgiler geldi!

Ubisoft, E3 2018 konferansı sırasında merakla beklenen Beyond Good & Evil 2 için yeni detaylar paylaştı.


Ubisoft, E3 2018 konferansından oyuncuların heyecanla beklediği Beyond Good & Evil 2 için yeni bilgiler ve kısa bir oynanış videosu yayınladı.

E3 2018 Ubisoft konferansı maalesef oyuncuların beklentilerini pek karşılayabilmiş gibi durmuyor. Yeni Assassin's Creed ve Beyond Good & Evil 2 dışında sunumun oldukça sığ geçtiğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

Ubisoft, daha önce duyurduğu oyunlar ile ilgili yeni bilgiler ve videolar paylaşarak oyuncuların beklentilerini üst seviyede tutmaya çalıştı. Ubisoft'un E3 2018 sunumundan en çok beklenen oyunlardan biri de sevilen oyunları Beyond Good & Evil'ın devam oyunu Beyond Good & Evil 2 idi. Ubisoft beklendiği gibi oyunda yeni oynanış görüntüler paylaştı. Böylece Beyond Good & Evil 2'nin nasıl bir oyun olacağı da kafalarda biraz netleşmiş oldu diyebiliriz.

Oyunun yayınlanan videolarına yukarıdaki oynatıcılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geliştirici ekibin belirttiğine göre Beyond Good & Evil 2'de uzay gemilerimiz ile birlikte Samanyolu galaksisine yolculuk yapabilecek ve farklı atmosferlerde aksiyonun doruğuna ulaşabileceğiz. Oyunun co-op destekli geleceğini de belirtmeden geçmeyelim. Henüz oyunun çıkış tarihi duyurulmuş değil maalesef.

Peki ya siz Beyond Good & Evil 2 için heyecanlı mısınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.