Oyun

Black Desert dev güncellemesi ile Steam'e geliyor!

Yeni nesil MMORPG oyunu olarak milyonlara ulaşan ve çok kısa zamanda Türkiye’de de dikkat çeken Black Desert Online, Steam'e geliyor.

Black Desert dev güncellemesi ile Steam'e geliyor!

Yeni nesil MMORPG oyunu olarak milyonlara ulaşan ve çok kısa zamanda Türkiye’de de dikkat çeken MMORPG oyunu Black Desert Online17 Mayıs 2018 Perşembe günü yayınlanacak olan güncelleme ile Steam’e de gelmeye hazırlanıyor. 

Türkiye ve Orta Doğu bölgesine hizmet veren sekizinci sunucusunu devreye alacak olan yapımcı Pearl Abyss, Türkiye’ye özel etkinliklerine de çok önem veriyor.

Ramazan coşkusunu 8 yeni etkinlik ile oyuncularıyla paylaşacak olan Black Desert Online, oyuncuların heyecanla beklediği 3 sınıf olan Kara Şövalye, Mistik ve Striker’ıdevasa bir güncelleme ile oyuna getiriyor. Ramazan ayına özel etkinlikler ile birlikte gökyüzü ‘Ay Yıldız’ olacak. 

Farklı oyun gruplarında konuşulan Black Desert Online’ın Steam’e gelişi, yeni oyuncuları beraberinde getirirken sunucularla ilgili sıkıntıları arttıracak mı diye düşünebilirsiniz. Bu soruya da Pearl Abyss ekibi yepyeni bir sunucunun haberini oyuncularıyla paylaşıyor. 

Pearly Abyss ekibi, Steam açılışıyla birlikte hali hazırda oyunda olan oyuncuların sıkıntı yaşamaması ve yeni gelecek olan kullanıcılara yer açılması için Olvia sunucusunu hazırlıyor.  Olvia sunucusu, Black Desert Online’ın 8. sunucusu olarak bu büyük evrene dahil oluyor. Black Desert Online, sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.