Oyun

Fortnite'ın 4. sezonu hakkında yeni bilgiler geldi!

Dünya çapında milyonlarca oyuncusu ile her geçen gün gücüne güç katan Fortnite, getireceği yeni sezonuyla beraber evreni süper kahramanların eline bırakacak.

Fortnite'ın 4. sezonu hakkında yeni bilgiler geldi!

Dünya çapında milyonlarca oyuncusu ile her geçen gün gücüne güç katan Fortnite, yeni sezonu ile çok yakında bizlerle olacak. Yeni sezon, uzunca süredir gökyüzünde görülen meşhur göktaşı üzerinden şekillenecek. 

Oyuncuların bir süredir gökyüzünde gözlemleyebildiği ve oyunun haritasına giderek yaklaşan göktaşına dair komplo teorilerinin büyük oranda gerçek olacağı kesinleşmiş oldu. Nitekim beklenildiği gibi göktaşı haritanın üstüne düşecek ve birçok krater oluşturacak.

Dusty Divot bölgesinde gerçekleşecek olan kıyamet sonucunda haritanın nasıl bir şekle dönüşeceğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni sezon tamamıyla süper kahramanlar üzerine kurulu bir şekilde karşımıza çıkacak. Battle Pass alan oyuncular için 7 farklı süper kahraman temalı skin ek olarak geliyor. Ayrıca oyuna eklenecek olan Save The World moduyla, oyuncular çarpışmanın olduğu bölgeyi araştırabilecekler.

Süper kahraman teması da bu şekilde görev olarak oyuna yedirilmiş olacak. Henüz bu modun nasıl işleyeceği bilinmiyor ancak hazır günümüzde süper kahraman teması popüler olmuşken Fortnite gibi bir oyunda bunu deneyimlemek oldukça keyif verecektir.

Tüm bunların dışında çeşitli bug düzeltmeleri, oyun mekaniklerinde geliştirmeler ve daha birçok yeniliğin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

4. sezon için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.