Oyun

Destiny 2 bu hafta sonu ücretsiz!

Activision tarafından dağıtılan, Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, bu hafta sonu PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak.


Sony bu hafta sonu PlayStation Plus sahiplerine Destiny 2'nin ücretsiz olacağını ve yüzde 50 indirim ile tam sürümünün satın alınabileceği müjdesini verdi.

Bu hafta sonunu nasıl değerlendireceğinize henüz karar vermediyseniz sizlere güzel bir fırsat doğmuş oldu. 29 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Destiny 2’nin PlayStation 4 sahibi PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olacağını açıkladı. 

Oyunculara demo adı altında gelecek olan Destiny 2, multi modları ve ana senaryo moduna bir kısıtlama olmadan sunulacak. Demoda Curse of Osiris ya da Warmind eklentileri bulunmuyor.

Eğer ücretsiz demoyu dener ve daha sonra oyunu satın alırsanız, demodaki tüm ilerlemeniz ana oyuna aktarılacaktır. Sony, sınırlı süre için oyunda yüzde 50 indirim yapacağını da açıkladı. Kısacası bu fırsatı değerlendirmeli ve kararınızı vermelisiniz eğer Destiny 2'ye ufaktan da olsa bir göz kırpıyorsanız.

Destiny 2, içerisinde barındırdığı farklı gezegenler ve oynanış türleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. En azından ilk oyunda olan hataların çoğu yeni oyunumuzda bizlere sunulmuyordu. 

Oyunun tanıtım videosuna ise yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.